Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan,hogy a macbook...

Létezik olyan,hogy a macbook pro-nál a töltő zöldet jelez de nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Vettem hozzá új töltőt mert az előzőnek a töltőfej nyakánál kinyiffant a kábel.Az új töltőt bedugom jelzi is zölden,hogy elméletileg töltődne de mégsem kapcsol be.Lehetséges,hogy a töltés vezérlője adta meg magát?

2023. jún. 8. 16:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy trükkel lehet bekapcsolni a gépet ha nyomom a power gombot 9 másodpercig utána gyorsan bedugom a töltőt akkor elindul a gép viszont ilyenkor nem ég a zöld led,hogy töltené az akkumulátort.Aztán fehér képernyő majd apple jel és rendszer töltés jelző utána a feléig elmegy majd kikapcsol a gép.
2023. jún. 8. 18:08
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy a töltésvezérlő, vagy az akku ment tönkre. nagyobb esélyt látok a töltésvezérlő hibájára, az akku esetében áramról elv működni kellene. az is kérdés hogy milyen öreg a gép. ha már elég öreg, akkor ne lepődök meg, hogy kezdi megadni magát. egyszer minden tönkre megy. én elvinném szervizbe, ott megtudják mondani a pontos hibát, meg is javítják. ezt te tudhatod hogy megéri e megjavítani.
2023. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

még az is lehet hogy az új töltővel van valami gubanc

2023. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/


Azzal nincs gond mert újból kettő töltőt is kipróbáltam.

2023. jún. 17. 14:20
 5/9 A kérdező kommentje:

2/


Én is gondoltam erre de arra is gondoltam,hogy a gép min 13 éves és ha még nem volt aksi cserélve akkor abba már nem megy delej.El is tudom indítani a gépet csak kis trükközéssel mégpedig a neten találtam a bekapcsoló gombot nyomva tartani vagy 5 vagy 9 másodpercig aztán a gépet töltőre csatlakoztatni majd újból bekapcsoló gomb nyomása és indul.Mondjuk sokat kell vele játszani mire összejön aztán működik míg nem le nem csatlakoztatom a töltőről mert utána újra trükközni kell.Bekapcsolás közben meg maxon mennek a hűtő ventilátorok.Viszont bekapcsoláskor fehér képernyő fogad utána bejön az apple jel aztán egy töltés jelző utána a betöltés felénél kikapcsol a gép,erről azt olvastam akkumulátor probléma is lehet.Aztán újra indítom és nyomva tartom a shift gombot akkor betölt és bejön a bejelentkezés képernyő ami elméletileg csökkentet mód.

2023. jún. 17. 14:25
 6/9 A kérdező kommentje:

2/


Amúgy ha azt nézem ha öreg is elég gáz mert ugyan ilyen idős sima windowsos laptop meg hibátlanul működik.

2023. jún. 17. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, hogy vagy vegyél bele új akkut, vagy új gépet. most még elmegy trükközgetéssel, de hamarosan már az se segít. ez a te döntésed hogy hogyan tovább, hogyan éri meg neked.
2023. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem olyan gáz ám, előbb utóbb minden tönkremegy. vagy meghibásodik. sajnos semmi nem tart örökké
2023. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7/


Valószínű majd valami újabb lesz,mert elég csak megnézni az alkatrész árakat.

2023. jún. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!