Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/293 anonim ***** válasza:
Én szintén november 25-én vásároltam és dec.1-én mondtam le. Nekem sem jött még semmi.
2020. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/293 anonim ***** válasza:
62es vagyok, remek akkor nem csak velem kivételeztek. Akinek nem utalták vissza annak javasolnám, higy hívjátok őket. Én is rajuk telefonáltam 2x. Egyébként, hogy latjátok még így is kamu ?! Mert én amikor visszakaptam a pénzem utána ismét megrendeltem.
2020. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/293 anonim válasza:
70es vagyok. Én már 2x beszéltem velük telefonon, 2x e-mailben, és ugyan azt mondták hogy vissza fogom kapni. Csütörtökön lejar a 2 hét, addig vissza kéne utalniuk.
2020. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/293 anonim válasza:

68-as mikor rendelted? Mennyi idő alatt utalták vissza a pénzed?

Van itt olyan aki már több mint egy hete várja a pénzét és nem történt semmi pedig nem tart tovább 15 percnél egy ember pénzének a visszajuttatása.

2020. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/293 anonim ***** válasza:
65-ös neked mi volt a rendelés azonosítód?
2020. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/293 anonim válasza:
9%

Üdv mindenkinek, akinek panasza van, az kérem írjon az info@mobilkonzol.hu email címre.


A supportos hölgy.

2020. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/293 anonim ***** válasza:
Hoppáá...
2020. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/293 Dávid46 ***** válasza:
100%

Nincs semmi Hoppá,sőtt egy ember sem akik a jelenlevők közül(anonim)a pozitiív tapasztalatait megosztaná mással,még annak ellenére sem hogy nagyon igérget...Vigyázzatok a csalók köztünk vannak!!

Aki meg eddig emailt írt arra meg értelmes válasz nem jött...

2020. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/293 anonim válasza:
78%

Nekem mindig adtak rendes választ az e-mail-jeimre. Nem tudom miért kell lehúzni egy olyan céget és összeesküvés elméleteket gyártani, ami még nem szolgáltatott rá indokot. Eddig bárki, aki kételkedett bennük és meggondolta magát visszakapta a pénzét. Nem egy héttel az ígért kiszállítás előtt fogják visszautalgatni a pénzt ha tényleg akkora csalók lennének.

Szépen vásároljatok Simple-lel és ha nem jön meg valami és igazolódik a gyanútok majd a chargeback segít azt pá.

2020. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/293 anonim válasza:
Nekem nem azzal volt a baj, hogy nem válaszoltak volna normálisan mert valóban mindig kedves volt a hölgy akivel beszéltem és emailben is válaszolt. Csak mindig volt valami ok amiatt nem jön meg az utalás és mindig egy kis türelmet kérnek, hát oké. Azért előbb utóbb elfogy, nem kis összegről van szó és nem igazán jönne jól így karácsony előtt.
2020. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!