Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/293 ExXoTicC válasza:
115-ös te milyen emailen írtál nekik, hogy válaszoltak is?
2020. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/293 A kérdező kommentje:
Én 10 nappal ezelőtt kértem vissza a pénzem de eddig semmi. Az ünnepekre való tekintettel igazán lehetnének rugalmasak és ne húzzák ki a 14 napos vissza fizetési időt. De úgy látszik lesz@rják. Engem már nem érdekel az egész. Nem kell már a gép sem. Csak a hónapokig spórolt pénzem kapjam vissza.
2020. dec. 12. 12:20
 123/293 anonim ***** válasza:

121-es én a info@mobilkonzol.hu címre írtam. Nekem többször is válaszoltak e-mailen egyébként, a válaszidővel nem volt bajom. Telefonon is elérhetőek voltak többször is, de tegnap volt előszőr, hogy többször hívtam őket, de nem vették fel.

A gond itt a ködösítés és az ígérgetés, egyelőre nagyon ellentmondásos nekem ez.

Ami bizalomra adhat okot:

1. Van egy korrekt kinézetű oldal, ez azt sugalhatja, hogy komolyan gondolják és nem egyszeri lehúzásra van kitalálva.

2. Kapsz éretesítést a rendszertől, ha rendeltél.

3. Nekem rendszeresen reagáltak írásban és szóban is.

4. A mai levelükben maguktól ajánlották fel a visszafizetést.


Ami aggodalomra ad okot:

1. A folyamatos ködösítés.

2. Még mindig nem vették le az oldalról a karácsony ígéretet ergo, több balek rendelést várják még.

3. Magába céges környezet.


Nem tudom ezt mire vélni összeségében. Az biztos, hogy ha nem jön vissza a pénzem akkor megyek a rendőrségre.

Mindenkinek javaslom, hogy ne reménykedjen tovább hiszen egyértelműen megírták, hogy nem lesz itt karácsonykor!!!

2020. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/293 chemm válasza:
100%
Ne legyetek már ennyire madarak, könyörgöm. Akivel itt leveleztek, es visszakapta a pénzét, az a "webshop" üzemeltetője... Minden évben van ilyen webshop, pénzvisszatérítést meg engedjetek el nyugodtan. Apróhirdetési oldalakon 250-300k ért veszik a ps5 konzolokat, USA-ban rablással próbálnak meg szerezni, szerintetek meg egy noname webshopnak lesz itthon? Ezen kívül van még egy shop aki árul, az is kamu.
2020. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/293 SándorK2 ***** válasza:
Hát hétfőn biztos nem küldik!
2020. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/293 anonim ***** válasza:

Azonnali feljelentést javaslok,jobb és hatásosabb lenne közösen beadni az érintett személyeknek. (Úgy is egyesítik az ügyeket,de úgy nagyobb figyelmet kaphat... elvileg)

Ne várjatok, minden nap számít.

2020. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/293 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ez továbbra is csak feltételezés. Rendőrséghez akkor furdulhatsz ha visszakérted a pénzed és 14 nap után nem kaptad meg.

Addig szerintem max fogyasztóvédelem mi szóba jöhet.

2020. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/293 anonim ***** válasza:
Ez tény,de ha jól olvastam,már lejárt több hozzászólónak a 14 nap. Ha nem,akkor sajnos 127-esnek igaza van. Azt ki kell várni.
2020. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/293 Kace__ ***** válasza:

sziasztok!

én ps5 digital edition-t rendeltem tőlük, még november közepén, simple-pay-es fizetéssel. több ismerősömnek is ajánlottam az oldalt, hiszen szinte máshol egyáltalán nem lehet kapni a konzolt. már a megrendelés napján furcsa volt, hogy a digital és a standard edition-nél teljesen ugyan azok a képek vannak feltöltve, ráadásul a digital előnézeti képe is a standard-et mutatja.. ezt szóvátettem a rendelés napján a hölgynek, aki megköszönte és azt mondta továbbítja az informatikusukank, de "ő nem ért a konzolokhoz, csak a telefonokhoz". mondanom sem kell, a képet azóta (1 hónapja) sem cserélték. többször beszéltem telefonon a supportos hölgyel, hogy mégis mi van a rendeléssel, mikorra várható. a legutóbbi beszélgetésünk (dec. 10. csütörtök) során az alábbi infókat kaptam:


- a weboldalon a szállítás dátuma számláló automatikusan inkrementálódik, attól függetlenül mit ír, a szállítás állítólag még mindig dec 14.-és hét, 1 napos GLS-el.


- a konzolok a sonytól érkeznek


- a hölgy elmondása szerint a konzolok jelenleg "el vannak zárva" egy raktárban, azonban azt nem tudta megmondani hol :D


-a hölgy magától ajánlotta fel, hogy elálllhatok a rendeléstől és visszafizetik az összeget


bónusz: a supportos hölgy is olvassa ezt a fórumot, elmondása szerint "mit kéne reagálnom ezekre a trollokra, őszintén?".. erre azt mondtam neki, hogy talán egy közlemény vagy köre-mail oldaná a feszültséget a megrendelők és a cég között. aztmondta megbeszéli a főnökével.


ha bárki bármit tud a rendelés állapotával kapcsolatosan, esetleg visszakapta már a pénzét, az kérem ne tartsa magában. őszintén én még mindig reménykedek benne, hogy dec 14.-re végre kihozzák a gépet.

2020. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/293 A kérdező kommentje:

Trollok? Hát ha ez igaz akkor köszönjük szépen a kedves hölgynek. Eddig is kritikán aluli volt az ügyintézés de ezzel is csak magukat minősítik. Ráadásul ők adnak okot a bizalmatlanságra mert eddig se pénz se árú.


De tudjátok mit? Igaza van. Valóban trollok vagyunk hogy előre utaltunk egy nulla referenciás cégnek. Hogy bizalmat szavaztunk egy kezdő cégnek ami aztán magasról tesz a vásárlókra.


Kedves hölgyem ha tényleg olvassa ezt akkor tájékoztatom hogy nekem szerdán jár le a 14 napom.

Addigra vagy a rendelt termék legyen a kezembe vagy a pénz a számlámon!


Nem szeretnék csütörtökön a rendőrséghez elmenni. Lenne jobb dolgom is mint magukat feljelenteni ha nem haragszik.

Köszönöm.

2020. dec. 13. 11:56
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!