Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/293 anonim ***** válasza:
Igen tök kedvesnek és odafigyelőnek jön le az egész úgymond... Novemberben is ezt mondták már, hogy be érkezik,átvétel fertőtlenítés le papirozás és dec. 14 re eső hetében kiszállitás.
2020. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/293 König88 válasza:
Akkor most kamu vagy nem kamu a webshop? :D Én is adtam le rendelést de nem utaltam semmit sem és ezzel kapcsolatban nem jött semmi válasz sem! :D Azt ígérte a hölgy hogy hívni fog és azóta is hív! :'D
2020. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/293 A kérdező kommentje:

Ez még mindig jó kérdés. Majd 14 után kiderül.


Én mindenesetre vissza kérem a pénzem és ha azt látom hogy megkapják a megrendelők akkor lehet hogy újra rendelem a gépet és kész.

2020. dec. 4. 23:52
 54/293 anonim válasza:
100%

Érdekes a szituáció, sajnos én is belecsöppentem, rendeltem tőlük és előreutaltam. Gyanút akkor fogtam mikor a weboldalon folyamatosan tologatták az időpontokat és az olyan termékek se lerendelhetőek amik már ezer éve piacon vannak (iPhone 7, PS4, stb.)...


Szintén visszautalást kérvényeztem még eddig SEMMI se történt.


Kicsit nagyobb kutató munka után kiderült, hogy jofogason és hardverapron is hirdették magukat, az utóbbi oldalról ki lettek tiltva. Kép: ibb.co/2gfrmPz


Valószínűleg ők is olvassák az itt megjelent beszélgetéseket ami felettébb érdekes, hogy mindig jut egy-egy pozitív és bíztató komment mindenhova - lásd 47-es válaszadó.


A telefonos beszélgetések során a hölgy teljesen jó előadást tart és szinte elhiteti velünk azt, hogy ez egy jó üzlet lesz továbbá a kétségeket is kizárja.

Ha ez az egész egy átverés akkor a hölgy nincs beavatva - tehát találtak egy balekot és jó hiszeműen hülyíti a népet - vagy vérprofi a kertelésben.


"Azt mondták fertőtleníteni kell a csomagokat a virus miatt... es hogy 14.-én hozza a gls 18.-a szemelyes atvétel." - Ezt nekem is mondták még az elején csak akkor 16.-ról volt szó nem 18.


Én személy szerint egyre inkább szkeptikus vagyok ezzel az egésszel kapcsolatban. Ha nem történik meg a visszautalás akkor a további lépéseket fogok tenni az ügyben.

2020. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/293 anonim ***** válasza:
87%
47es válaszadó vagyok. Ha esteleg valaki szkeptikus lenne a visszautalással kapcsolatban,akkor annak nagyon szivesen megadom a nevem, aztán facen vagy viberen teljesen mind1 megtudom mutattni az utalásom időpontját. Na meg persze a lényeget... amikor vissza utalták. Egyébként én kértem tőlük elektronikus előlegszámlát, most amikor ujra megrendeltem. Küldték egyből e mailre. Nyilván az ördög nem alszik, en a tapasztalataim alapján bizakodom. Szerintem nem kamu.
2020. dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/293 anonim ***** válasza:
Egyébként már csak azért is rizikó lehet tőlük vásárolni, mert gyanítom, hogy szürkeipmortos cuccokról van szó, ha a Sony listáján sem szerepelnek, tehát csak forgalmazói garancia van rá, amit elég problémás lehet intézni, ha meg megszűnik a cég időközben, akkor ugrik is.
2020. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/293 Banánköztársaság válasza:
Én is visszakértem ma a pénzemet. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle. Persze előreutaltam. Sokat gondolkoztam ezen és inkább majd megvárom a tavaszt. Félek én is, hogy kamu az egész. Bár kíváncsi leszek, hogy visszakapom-e pénzemet.
2020. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/293 anonim válasza:

Dec. 7 van és még mindíg a black friday miatt nem lehet utánvéttel vásárolni...

Az a vicc, hogy nem is volt black friday akciójuk.

2020. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/293 anonim válasza:
49%
SimplePay-el fizetők se nyugodhatnak meg sajnos ...
2020. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/293 anonim ***** válasza:
59-es ezt kifejtenéd?
2020. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!