Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/293 anonim ***** válasza:
Visszakérem a pénzem és meglátjuk mi történik. Megírom az eredményt.
2020. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/293 anonim ***** válasza:
Írtak, hogy visszautalják az ÁSZF-ben foglaltak szerint azaz 14 napon belül. Rendes cég nem szokott annyit várni. Kiderül mi lesz.
2020. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/293 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ismerősöm előre utalt náluk, aztán fórumokon beparáztatták, hogy kamu. Ír is nekik h kéri inkább vissza a pénzét. Vissza utalták neki a teljes összeget. Es ez biztos mert elküldte a képernyőfotót róla. Szóval ha kamu lenne, akkor gondolom nem utalták volna vissza.
2020. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/293 anderdast ***** válasza:
100%

Felhívtam ma a Simple pay ügyfélszolgálatát, nem kell parázni, be van biztosítva a pénzünk.

Amennyiben nem tudják teljesíteni a várt kiszállítást, panasszal élhetünk,a a simple pay tranzakciós szám alapján beazonosítják az utalást és visszakapjuk a teljes összeget. Az pedig a simple dolga lesz a cég bankjától visszatérítést kérni.(Ha eltűnne a cég vagy eladnák ukránoknak a korábbi bejegyzés alapján)

Szóval egy a biztos, pénz vagy Ps5 közül az egyiket megkapjuk. Remélhetőleg PS5-öt :)

2020. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/293 A kérdező kommentje:
Na igen de ez csak a Simple pay fizetőknek jó hír. Akik simán átutaltak azoknak így is úgy is annyi a pénzüknek ha kamu az egész. Ráadásul az ellen oldali bank hatósági feljelentéshez kötheti a visszatérítést. Tehát csak akkor kapod vissza a pénzed ha csatolod az igényed mellé a rendőrségi jegyzőkönyv másolatát arról hogy feljelentést tettél. Akkor ha jól tudom 90 nap áll rendelkezésükre eldönteni hogy az ígényed jogos vagy nem és fizessenek vagy nem. Ráadásul igazolnod kell hogy valóban nem kaptál semmit. Csak így habokra nem fogják vissza adni a pénzt. Jó kis procedúrát kell végig vinni ahoz hogy legyen belőle valami.
2020. dec. 2. 08:44
 26/293 König88 válasza:
51%
De valaki aki Budapesti elment már a Podmaniczky u. 43-hoz érdeklődni? Hogy van-e tényleges kapcsolat a mobilkonzollal? Vagy esetleg valaki megkérdezte már a GLS-t hogy volt-e már kiszállítás tőlük? :)
2020. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/293 anonim ***** válasza:
7%
Na hölgyek urak... én sima banki utalással küldtem nekik 155 000 forintot. 100 ft-vel tobbet mint ami az ára. Hivtam őket h véletlenul többet küldtem, azt mondták h a 100 forintot vissza utalják. Erre ma érkezett az sms hogy 155 000 visszautalást kaptam a mobilkonzoltol. Most hivtam őket, azt mondta a nő hogy ez protokol h ilyenkor az egeszet visszakuldik. Szóval nem kamu a dolog, nyilván akkor nem utalták volna vissza !
2020. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/293 anonim ***** válasza:
100%
27-es. Ennek mennyi volt az átfutási ideje? Mert én még nem kaptam semmit vissza.
2020. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/293 anonim ***** válasza:
87%
2 nap, pénzügyi zárás volt náluk. Max azért késhet, én utánuk jártam ahogy tudtam, korrektnek tűnik. Szóval ujra utaltam a megfelelő összeget. A podmanczky utcához pedig tegnap elküldtem pest ismerősömet, még nem teljesen partnerek, de folyamatban van. Ők átnézték a céget, problémát nem tapasztaltak. Szóval nekem ezek alapján oké.
2020. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/293 anonim válasza:
100%
Én is bankkártyán utaltam nekik az összeget, aztán le is mondtam másnap nehogy atverjenek. Előző hét csütörtökön mondtam le, azóta várom hogy utaljanak beszéltem már velük kétszer telefonon is és e-mailben is. Remélem én is meg fogom kapni.
2020. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!