Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/293 anonim ***** válasza:
30-as. Mit mondanak, miért nem utaltak még? Ígérgetnek?
2020. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/293 anonim válasza:
31.Azt mondták pénzügyi zárolás volt, kis türelmet és menni fog a pénz meghogy eddig mindenkinek visszautalták.
2020. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/293 anonim ***** válasza:
Na ez kezd érdekes lenni. Remélem visszautalják, nincs kedvem ahhoz a hosszú procedúrához, meg a bankokban is mindig olyan hosszú a sor. Nem is beszélve azokról az emberekről akik utaltak, nekik minimális esélyeik lennének.
2020. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/293 A kérdező kommentje:
A vásárlással elfogadtátok az ÁSzF-ben foglaltakat. Ha ott 14 napos pénz visszafizetés van írva akkor azon belül bármikor utalhat. Ha a 14 napon kívül sem kapod meg akkor van baj. Nekem volt olyan egy másik webáruháznál ahol 30 napos a pénz visszafizetési idő az ÁSzF-ben és miután vissza térítést kértem az utolsó tehát a 30. napon kaptam vissza a pénzem. De volt olyan is ahonnan már másnap vissza kaptam. Boltja válogatja. Szerintem egyenlőre ne idegeskedjetek.
2020. dec. 2. 15:40
 35/293 A kérdező kommentje:
Ismerősöm aki utalt nekik felkereste az elogisztikát akik a csomag átadó pontjuk. Valóban partnerségi megállapodás van készülőben viszont még egy darab csomagot sem adtak le vagy vettek át tőlük a webshoptól. Így nincs semmi tapasztalatuk velük kapcsolatban. Valószínű hogy ő is vissza kéri a pénzét.
2020. dec. 3. 10:08
 36/293 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták jövőhéten visszakapom a pénzem. Hát meglátjuk.
2020. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/293 anderdast ***** válasza:
PlayedOut, Nem SimplePay-jel fizettél?
2020. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/293 anonim ***** válasza:
De igen.
2020. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/293 A kérdező kommentje:

Elvileg emag partner az oldal. Pontosabban a tulajdonos Oifa zrt.

[link]


Egy helyen olvastam egy kommentet hogy valaki emagon keresztül rendelt tőlük.

De ez még nem jelent sokat.

2020. dec. 4. 12:32
 40/293 anonim ***** válasza:
Egyikünk felhívta az emagot és a GLS-t, valóban partnerségben vannak velük. Viszont egyiknek sincs még tapasztalata a céggel, így nem tudtak semmit se mondani velük kapcsolatban.
2020. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!