Ki mit gondol az Smart Crypto Note rendszeréről?
Figyelt kérdés
Eddig nem sok jót hallottam róla de kíváncsi vagyok egyszerű emberek véleményére is, főleg akik használják is a mindennapokba#scn
2020. febr. 26. 19:18
61/78 anonim válasza:
olyan hogy te azért kapsz kriptót mert embereket hívsz meg egyszerűen nem létezik xD istenem.....
63/78 Vass Gábor válasza:
Most nézzétek meg az új híreket, remélem ez már megnyugtat mindenkit lehet jönni bátran.
64/78 Vass Gábor válasza:
Egyre közelebb van november 29 hajrá hajrá.
65/78 Vass Gábor válasza:
És időbe el is indult élesbe DBR menüpont is más lett egy kicsit lehet tolni ezerrel. Aki kitartott az elejétől annak sok sikert.
66/78 Vass Gábor válasza:
Meglehet nézni a dbr működését élesbe.
67/78 Vass Gábor válasza:
Kirakták az utolsó fontosat is most már érthető lett minden, jövőre folytatódik a bővülés, jó kereskedést és boldog új évet most már élesen is.
68/78 anonim válasza:
Ember, neked van rendes életed?
Nagyon szomorú ez a vergődés. Szerinted van itt olyan akit be tudsz húzni az mlm ‘cégetekbe’?
Segítek……nincs XD
69/78 Vass Gábor válasza:
XDXDXDXD Semmi köze az mlm-hez de jólvan okoska.
70/78 Sweetdear válasza:
Akinek fogalma sincs mi az mlm, mi a "piramis", aki szerint "bullshit", hogy nem létezik kripto javadalmazas stb.az tudás hianyaban minősit és ezért ír ökörsegeket. Egyszerűbb ezt leirni, ezaltal másokat felrevezetni, mint időt szentelni tanulasra, informacio szerzésre. Mindenki maga választja meg maganak, hogy mit akar kezdeni az életevel. Marad a rendszer szolgaja, vagy alternativ forrasokkal megvaltja szabadsagát. Az ego, az arcoskodás a tudás hiányát palastolja, aki azt hiszi, hogy olvasott valamikor 1 cikket, vagy hallott a piaci kofatol valamit, hogy szar dolog a kripto, az magaval cseszik ki. Kedves Vass Gabor, hagyd őket, ezek az emberek lusták a tanulasra es keptelenek a saját eletüket elni, szolgalelkü rendszerfüggők, a valoság nekik az amit a hatalmi elit elhitet velük a mediajukon keresztül.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!