Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Házilag készített fehérjeturmi...

Házilag készített fehérjeturmixomat edzés előtt, közben, vagy utána igyam meg?

Figyelt kérdés
Amúgy vízilabdázó vagyok és késő este edzek.Mikor kéne fogyasztanom? vagy egész nap lehet??

2013. jan. 22. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor van szükség a kimerült szervezet újratöltésére fiam?
2013. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon kíváncsi lettem rá, mi a házilag készített fehérje turmix!


Amúgy edzés után, de jogos 1. válaszoló írása.. Ilyet az edzőtől is meg lehet ám kérdezni :)

2013. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Meg hanyszor kerdezed meg te fogyatekos?

Egyebkent amit othon kotyvasztasz az minden, csak nem feherjeturmix, de igyad, megerdemled.

2013. jan. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Edzést követően minden esetben ajánlatos egy whey alapú magas BCAA tartalmút inni. Ha a szilárd étkezésedet esetleg úgy tervezed, hogy abba napközbeni proteint is szeretnél tápkieg formájában, akkor vagy micclerár caseint, vagy mix (whey, tojás, casein) verziót igyál.



Nem "kőbevésett"!!!!

Edzés előtt célszerű fél órával a BCAA-kat gyors felszívódású whey proteinnel (még jobb megoldás hidrolizátummal) együtt használni, hogy a vérben a pozitív amino mérleget elérd, (biztosítsad szervezetednek). Az ideális megoldás edzés előtt/közben/után használni. Az 1 adagra mért BCAA mennyiség egyén függő, ez edzés intenzitástól, az izomzattól függ. Ezt kombinálni lehet energizálókkal (citrulin malate, betalanin).

2013. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt a végéről. Edzés előtt, a közbeni időpontok nem kellenek.
2013. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!