Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatot végezzek...

Milyen gyakorlatot végezzek hátra?

Figyelt kérdés

Üdv!Teljes test edzést végzek.Hétfőn és pénteken evezek,szerdán pedig felhúzás van.Mivel felhúzásból kevés a tényleges munkasorozat,kéne még valami hátra.Eddig súllyal húzódzkodtam,ami elég jó volt.Csak elszakadt az öv,amire felkötöttem a súlyt.Több övet meg nem akarok tönkretenni.Így ez most kiesett.Mit csináljak helyette?

Helyből felvételt kezdtem el,az jó lesz e?



2018. jan. 4. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hiperhajlítás ?
2018. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én tépném továbbra is az öveket. :)
2018. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincs hiperhajlító pad.Meg az amúgy is inkább alsó házra megy,pont amire a felhúzás
2018. jan. 4. 20:26
 4/21 anonim ***** válasza:
Kösd fel lánccal.
2018. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás
2018. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2018. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Most mondom,hogy huzódzkodást nem csinálhatok.A lánc meg nem jó,lánccal kötöttem fel az övre,de az elszakad
2018. jan. 5. 12:48
 8/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen csigás gyakorlatokat meg jobb lenne kerülni
2018. jan. 5. 12:49
 9/21 anonim ***** válasza:
Hol mondtad hogy húzódzkodást nem csinálhatsz ? 2 nem csak csigás gyakorlatok vannak ott.
2018. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy súllyal huzódzkodok,de elszakadt az öv a terheléstől,amit felkötöttem rá.Ha a sima huzódzkodásra gondoltál,nem hiszem,hogy az elég lenne így,hogy +25-30 kilós súllyal húzódzkodtam.

Azon az oldalom csak huzódzkodásvariációk,csigás gyakorlatok,evezés keg hiperhajlítás van.Csigásat nem akarok.Evezés van már heti 2x,felhúzás után már sok lenne,a hiperhajlítás meg alsóhátra megy.

Talán egykezes evezés még jólenne,de ahhoz meg nincs elég nagy kézisúlyzó

2018. jan. 5. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!