Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el úgy kondizni...

Hogyan kezdjek el úgy kondizni, hogy elöbb-utóbb legyen látható eredménye?

Figyelt kérdés

Az elkövetkezendő időkben a korábbiakhoz képest szerencsére több szabadidőm lesz, úgyhogy elhatároztam, hogy szeptembertől elkezdjek erősíteni ami nem is ártana nekem, hisz tipikusan az a magas-vékony alkat vagyok, aki evés ellenére se hízik annyira, ezért jól jönne egy kis pár izom nekem (a háziorvosom is azt mondta, hogy jó lenne ha elkezdenék valamilyen sportot aktívan csinálni).

A tervem az, hogy hetente legalább 3 alkalommal járjak el gyúrni 1-1,5 órás keretekben.

Csupáz az érdekelne, hogy a rendszeres gyúrás mellett érdemes valamilyen "speciális" étrendet folytatni vagy anélkül is fog látszódni az eredmény, ha komolyan veszem az edzést?

Ha igen, akkor milyen étrendre érdemes áttérni? (magyarul mit fogyasszak, milyen gyakran egyek, stb...)


Ilyen téren tapasztaltabbak eltudnának látni pár jó tanáccsal?



2017. szept. 2. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Férfi vagy nő vagy, és hány éves?
2017. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Heti 3 teljes testes edzés legyen.

Étrendben legyen meg a napi kb 1.5-2 g x ttkg fehérje, 1g x ttkg zsír. Kalória pluszban kell lenned, tehát elegendő szénhidrát is kell, ami nem ártana ha összetett ch forrásból jönne össze: zab, rizs, tk kenyér, bulgur, sok zöldség..

2017. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21/F
2017. szept. 2. 11:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Még valaki?


Én elsősorban a karomat, a lábamat, a hátamat, a vállamat, a mellkasomat és a hasamat erősíteném!

2017. szept. 2. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindenki azt fogja írni amit Cortez is írt, mert az a helyes, szóval több választ ne nagyon várj. Ne aggódj, minden izmod le lesz edzve.
2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!