Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor lesz szemmel látható...

Mikor lesz szemmel látható eredménye az "életmódomnak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdő ilyen téren vagyok! :)


21 éves lány vagyok, 168 cm és 58 kg. 2 hete vagyok szálkásító diétán és heti 3x edzek 2-2-2 órákat (1 óra súlyzós + 1 óra aerob). A célom az, hogy egyszerre fogyjak és izmosodjak.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mikor lesz látható eredménye a dolgoknak? (Már 1 hét után is tapasztaltam változásokat, pl. rengeteg narancsbőr eltűnt a combomról, fenekemről; van olyan nadrágom, ami kicsit bővebb a combomra...)


Köszi a válaszokat! :)


2015. júl. 27. 20:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, az első mondatot kicsit összekavartam véletlenül. :D:D:D
2015. júl. 27. 20:23
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ahha az jó.en meg repülni szeretnek.fogyni izmosodni egyszerre?? Mégis hogy?? Hacsak nem koxolsz de gondolom nem.Egyikhez kaloriaplussz kell másikhoz deficit
2015. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Barátnőm 5 kg-t adott le tőle és olyan formás, hogy rá sem ismertem a testére.


Miért lenne lehetetlen? Talán a világbajnok fekvenyomó személyi edzőm tudja, hogy miért így kajáltat és miért így edzet...


Mellesleg imádom, hogy ebben a kérdéskörben csak bunkó válaszokat kap az ember. ;)

2015. júl. 27. 20:42
 4/22 anonim ***** válasza:
kezdőként,eleinte működhet egyszerre mind a kettő,fogyhatsz is és kis izom is rakodhat rad.Biztosan lesz valami változás,az ,hogy mennyi időbe telik fugg a genetikadtol ,anyagcserédtol ,stb. De előnyösebb lenne eldönteni,hogy most fogyni ,vagy izmot építeni akarsz,és annak megfelelő étrendet osszeállítani.
2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*ja és én még normalis kérdéshez soha nem irtam bunko valaszt :)
2015. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj már ide te szerencsétlen.Leszarom a vilagbajnok személyi edzod és h jön ide h kajaltat nem is volt erről szó.Évek óta koxolok a belem kihajtom igazi fanatikus állat vagyok.Ha azt írom hidd el úgy van!! Semmi máshoz nem értek de ehhez elmebeteg mód.nemrég. majdnem bele is döglöttem az egeszbe ami nagypofon volt de hajtok tovább.és akkor vmi kislany megkerdojelezz?? Gyere küldj egy képet a bombaalakodrol vagy a baratnoedrol aaztán küldök enis megnézzük kinek a teste milyen tapasztalatokat mutat:)
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na látod... :) Én pont ebbe a hibába nem fogok beleesni, mint te. ;) Nem akarom úgy leélni az életemet, ahogyan te. Hogy már beteges rögeszméd ez az egész. ;) Az edzést és a táplálkozást élvezni kell, nem pedig úgy hajtani, mint egy állat. :) Mellesleg nem süllyedek a te szintedre, hogy jelzőkkel illesselek... Innen is látszik, hogy csak egy állat vagy. :)
2015. júl. 27. 21:25
 8/22 anonim ***** válasza:

fél év alatt már bőven lesz neki látszatja, ha rám hallgatsz, pár hetente lefényképezed magadat bikiniben, úgy a képeket végigpörgetve látod a változást magadon és az ad rengeteg motivációt...

az ilyen hang emberekkel meg ne foglalkozz, unatkozik a nyári szünet miatt, és nincs jobb dolga, mint itt beszólogatni az embereknek, meg kamu sztorikat kitalálni magáról és a kokszos múltjáról...

2015. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehetséges a kettő egyszerre, több módon is.
2015. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kezdőként lehetséges a kettő egy ideig, a leányzó nyilván nem hű de nagy izmosodást akar fogyással együtt, de az jó, hogy edz már szálkásodás alatt is. Szépen megteszi, amit tud, tuti lesz látszatja. Hogy mikor és mennyi, azt nem tudhatom, annyi tényezőtől függ (és amúgy sem értek hozzá, az meg a másik).


Sok sikert! Gondolom, röviden fogsz szálkásítani, ilyen számokkal nem lehet olyan nagy felesleged, hogy edzéssel és rendes étrenddel sokáig tartson a dolog, hacsak nem vagy nagyon peches, mit tudom én.

2015. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!