Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a videón látható...

Szerintetek a videón látható pasas ezt az edzést pihenés nélkül végzi el?

Figyelt kérdés

Azért érdekel a kérdés, mert régebben ez azt edzést letudtam nyomni pihenés nélkül egy 12 kilós súllyal. Persze nem azonnal, kellett olyan másfél, két hónap, hogy tényleg szép folyamatosan menjen, megállás nélkül.


Ez így ment jó sokáig, azonban miután súlyt emeltem ( 16 kilóra ), megint visszaestem. Ez mondjuk teljesen természetes, de már több hónapja csinálom és valahogy még mindig nem megy olyan szépen mint régen a kisebb súllyal. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elég sok szünetet is tartottam az edzéssel egy műtét miatt, plusz lelki problémák miatt.


Ha megnézitek a videót, lehet látni, hogy a videó sokszor meg van vágva. Szerintetek a fickó sem folyamatosan végzi ? Vagy egyszerűen technikai okokból van meg vágva?


Igazság szerint még mindig nagyon messze érzem magam attól, hogy ezt folyamatosan tudjam csinálni, és már kezd idegesíteni.


Itt a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=Lmh_3IkbApw


2015. jún. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez itt nem a hippiedzés.hu
2015. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hanem a buta_testépítők_gyülekezete.hu?
2015. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Poén volt, én is csinálok goblet guggolást, kettlebell swinget és felhúzást. Csak röhögőgörcsöt kaptam a videótól.


Egyébként az ilyen jellegű edzés leginkább állóképességet, kötőszöveti/ízületi/ínszalag stabilitást fejleszt. Izomnövelésre szinte alkalmatlan.

2015. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nemszóltam, elnézést :D
2015. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, pihennek, de nincs is előírva, hogy nem lehet szusszanni közben. Szerintem ne akard pihenés nélkül csinálni.
2015. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!