Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor lesz szemmel látható...

Mikor lesz szemmel látható eredménye az "életmódomnak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdő ilyen téren vagyok! :)


21 éves lány vagyok, 168 cm és 58 kg. 2 hete vagyok szálkásító diétán és heti 3x edzek 2-2-2 órákat (1 óra súlyzós + 1 óra aerob). A célom az, hogy egyszerre fogyjak és izmosodjak.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mikor lesz látható eredménye a dolgoknak? (Már 1 hét után is tapasztaltam változásokat, pl. rengeteg narancsbőr eltűnt a combomról, fenekemről; van olyan nadrágom, ami kicsit bővebb a combomra...)


Köszi a válaszokat! :)


2015. júl. 27. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem, hogy miért ne lenne lehetséges a kettő. Mindig úgy mondjátok, hogy nem az kizárt. Nem egy Mr. Olympia testre kell gondolni rögtön. Elvagyok hízva, elkezdek mindennap mozogni. Izmosodni fogok? Igen, hiszen mindennap mozgok, még ha csak sétálok is izmosodni fogok, ez teljesen egyértelmű, a lábamon a rég nem használt izmok felélednek. És mivel kalória deifcitben is leszek fogyni is fogok. Picit jobb kondiba kerülök elkezdek súlyzos edzéseket csinálni (mondjuk HIIT), izmosodni fogok? Valószínű, hiszen megint olyan izmokat vonok be amiket nem használtam eddig. Lehet hogy már nem lesz akkora kalóriadeficitem,de többet mozgok, mint eszek tehát még mindig fogyni, szálkásodni fogok. Nem rögtön abból kell kiindulni aki több éve edz.
2015. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Szergej55 ***** válasza:
Nem olyan rövid idő alatt, mint amennyi alatt valószínűleg szeretnéd. Mondjuk én nem a "lefogytam 2,23 kilót, és most nagyon elégedett vagyok magammal" szintről beszélek.
2015. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 *Glissade* ***** válasza:

168cm- hez kicsit sok az 58kg. De nem vészesen sok!

Még épp időben kezdted.


Mivel szálkásító diétát csinálsz; A zsír csökkenés akkor optimális ha heti 1-1,5 kg megy le.

Tehát folyamatosan lesz látható eredménye.

Izmosodni maximum kis mértékben fogsz. De ha edződ van, ezt miért nem tőle kérdezted meg?

Sokkal jobban tud neked tanácsot adni, mint mi így látatlanba.

2015. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha lassabban megy le a zsír, főleg nőknek.
2015. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Százhúsz kg nak.nem találtam ki semmit ha gondolod írj rám és meglathatod.ha meg nem erdekel akkor Te ne állíts valótlant rólam.2:nem szóltam be senkinek először normálisan valaszoltam.Kérdezőnek:Igen ismerem az ilyen fajtát.2 hónapig eddz felveszi az" életmódot" aztán bármi akadályt állít majd az élet elsőként ezt dobja majd el a nagy életmódját.bármibe lefogadom szarul nézel ki.Amugy miért nem kérded a világbajnok edződ?:Ddd
2015. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehetséges a kettő egyszerre, nem véletlenül kaptad ezt a tanácsot. Nyilván genetikától függ , hogy mennyi idő alatt lesz látszatja, én csak a saját tapasztalatomat írhatom le. Magamon már pár hét múlva is láttam a változást, de kb három múlva már mindenki más is észrevette!
2015. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Figyelj már ide te szerencsétlen"

"leszarom"

érdekesen értelmezed a normális válaszadást, az már biztos...

2015. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

11#

ezt hívják homeosztázisnak.


a szervezeted mindig ahhoz a körülményhez próbál alkalmazkodni, amit kap.

tehát, ha elkezdesz súlyzós edzést végezni például, nyilván lesz némi izmosodás, az a baj, hogy sokan félreértelmezik a dolgot, fogyás közben jöhet izmosodás, hiszen a homeosztázis gondoskodik róla... viszont tömeg nem fog jönni... de ez meg logikus..., csak az ilyen iskolás gyerekek, mint 60% aki idetalált trollkodni, nekik soha nem lesz ennyi logikájuk...

2015. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 *Glissade* ***** válasza:

Épp ez mutatja mennyire kezdők még, hogy fogyi és iznosodni is képesek egyszerre. :)

Rájuk kell hagyni!

Két év múlva meg majd örülni fognak, mint majom a farkának; egy gramm izomnak is... :D

2015. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
százhúsz kg: az már a második válaszom volt!!!:)
2015. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!