Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor lesz szemmel látható...

Mikor lesz szemmel látható eredménye az "életmódomnak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdő ilyen téren vagyok! :)


21 éves lány vagyok, 168 cm és 58 kg. 2 hete vagyok szálkásító diétán és heti 3x edzek 2-2-2 órákat (1 óra súlyzós + 1 óra aerob). A célom az, hogy egyszerre fogyjak és izmosodjak.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mikor lesz látható eredménye a dolgoknak? (Már 1 hét után is tapasztaltam változásokat, pl. rengeteg narancsbőr eltűnt a combomról, fenekemről; van olyan nadrágom, ami kicsit bővebb a combomra...)


Köszi a válaszokat! :)


2015. júl. 27. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Fogyni és erősíteni (izmosodni) lehet egyszerre Glissade! Kezdő és középhaladó szinten, és nyilván kisebb mértékben, mint a a hagyományos tömegelés alatt.

Szálkásítani és tömeget növelni nem lehet egyszerre!

2015. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 *Glissade* ***** válasza:

Ja, vágom most ez az új "divat" hogy lehet egyszerre a kettőt (zsírtégetni, izmosodni). :D

Jó vettem!

Haladjunk a trenddel! ;)

2015. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!