Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlbellnek lesz látható...

Kettlbellnek lesz látható eredménye? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem kettlebellezni, természetesen instruktorral. Ajánlották, úgyhogy úgy döntöttem eljárok. Igaz csak heti 2 alkalommal. Azzal tisztában vagyok hogy a kettlebelltől nem leszünk kigyúrtak, de attól még megerősít. 170 centi vagyok, 55 kiló ebből le lehet szűrni, hogy nem túl izmos. Így viszont ha rendszeresen csinálom, látható eredménye lesz? És ha igen, mennyi idő után? (Mégegyszer mondom, tudom hogy a heti két alkalom kevés de ennyi edzés van egy héten, és a suli mellett több nem férne bele.) Minden értelmes választ megköszönök! 😄
2016. aug. 24. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármilyen sportot csinálsz rendszeresen és mellé jól kajálsz, annak látható eredménye lesz. A kérdés mindig hogy mi a cél. Ahol és amilyen a cél úgy kell irányítani a rendszeres terhelést.


Egyáltalán nem kevés a heti 2 alkalom. Ha rendesen csinálod nem is tudsz 3. alkalmat beiktatni.


Nem jó hozzáállás hogy "mennyi idő múlva fog látszani", eddzél olyan keményen, hogy már a következő alkalomra látható eredménye legyen, ez lebegjen a szemed előtt.

2016. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt is a progresszión múlik a fejlődés... no meg a megfelelő kaján természetesen...

De ha arra törekszel, hogy pl meg tudj csiálni 200 szakítást 16kg-al, akkor természetesen állóképességed fog fejlődni em pedig az izomzat... de ha az a cél, hovy meg tudj csiálni 5 ismétlést 80kg-al,akkor nőni fogsz...

2016. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!