Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyaki probléma. Menjek vele...

Nyaki probléma. Menjek vele dokihoz?

Figyelt kérdés
2-3 hete tartó nyaki fájdalmam van. Egy váll-láb edzés másnapján jelentkezett nem nagyon foglalkoztam vele de 1-2 hét után kezdett idegesíteni hogy nem javul ezért abbahagytam az edzést de így se mutat javuló tendenciát. 18/F
2017. márc. 14. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Manuál terapeutához inkább, vagy sportorvos, esetleg egy normálisabb kiropraktőr. Egy mezei orvos csak eltilt az edzéstől, hozzádvág valami krémet aztán ennyi.
2017. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát de gondolom azért az edzést hanyagolni kéne?!
2017. márc. 14. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a részét hanyagolnám, ami kellemetlenséggel jár.

Illetve hallgasd meg a sportorvost. Mert vannak olyan sérülések amiknek jót tesz ha mozgatja az ember, de van aminek kimondottan rossz.

2017. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2017. márc. 14. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Manuál terapeuta = kiropraktőr = csontkovács...

Egy gyógymasszőr is jó ötlet... de mindenek előtt orvos-> ortopédia.

2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-ös egy manuálterapeuta nem egyenlő a csontkováccsal. Attól még, hogy ért a csontkovácsoláshoz is még nem egyenlő vele.
2017. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha elmész dokihoz,ő mondjuk beutal az ortopédiára,vagy a neurológiára,viszont ez idő.

ortopédiára nem ritka,hogy fél év múlva kapsz időpontot,neurológiára meg 2-4 hónap.

szóval háziorvos,beutaló,időpont kérés,de addig is elnézhetsz a manuálterapeutához.

a másik lehetőség,hogy magán klinikára mész és akkor gyorsan sorra kerülsz a fentieknél.

2017. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az időponttal nincs gond van egy kis protekcióm.
2017. márc. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!