Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen a mellbimbóm?...

Miért ilyen a mellbimbóm? Hormonális probléma lehet? (Képekkel illusztrálva)

Figyelt kérdés

Furcsa jelenséggel állunk szemben:'D Enyhe ginekomasztia van a mellembe(közel sem olyan súlyos mint a képen) Doppingszert nem használok. A megjelenését a gyermekkori elhízásnak és a genetikának tudom be. Az a kérdés foglalkoztat hogy a mellbimbóm produkálni szokta mind a 2 képen látható állapotot(!):D Tehát egyszer olyan csúcsos és homorú mint az első képen rá pl 2 percre pedig helyre áll és olyan lesz mint a 2. képen. Tehát közel sem olyan csúcsos és a mell vonala is sokkal szebb. Nem tökéletes de nem is olyan homorú mint az 1. képen. Megjelenik a közepén ez a kis "bütyök" is:'D Ez a ginekomasztián túl valami hormonális probléma lehet? Abból következtetek erre hogy igazából a ruha, hőmérséklet stb nem befolyásolja az alakját az észrevételeim szerint. Lehetne ezen segíteni valahogy? Esetleg a legálisan kapható természetes tesztoszteron fokozók használhatnak?(23 éves vagyok ilyenkor még ugye nem ajánlják) Vagy csak a műtéti eljárás jelentheti a megoldást?


[link]


[link]



2017. jan. 23. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért ilyen mert zsíros.
2017. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan? Eddig azt hittem Nesquik kakaó van benne...ez sok mindent megmagyaráz.

:D

2017. jan. 23. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem eszel sok szóját/ szoja tartalmú kajat, pl. olcsó felvagottat? A fitoosztrogen miatt lehet, sok ilyen sracot ismerek, aki ilyen kaján el, es ilyen a melle.
2017. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neeem. Az étrendem 90%-át csirkemell, rizs, uborka teszi ki.
2017. jan. 23. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor részemről passz. 2-es voltam.
2017. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni? Egyértelmű.


Zsíros a melled, diétázd le.


Nekem is ilyen volt régen.


Ennyi a történet .

2017. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha valóban érdekelne a kérdés és figyelmesen végig olvastad volna akkor tudnád hogy most nem a mellről van szó vagy a ginekomasztiáról hanem a mellbimbó elváltozásáról. Amúgy a ginekomasztáról annyit hogy nem feltétlenül fog eltűnni maradéktalanul nagyon alacsony testzsírszázalék mellett sem.

[link]

2017. jan. 23. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Ember. Azert valtozik meg, mert vagy fazik a bimbid, vagy felizgulsz. Figyeld meg, tapasztald ki. Sokkal feszesebb lesz, osszemegy a bimbi es azt kivanod bar csak ugy maradna de sajnos nem akar.:D
2017. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akit kuldtel utoljara abba egy raklap koksz lehet valszeg, nem natty. Ott persze hogy kialakul a gyno. Naturalba csak a nagyon dagadt embereknel maradmeg a sok osztro miatt.
2017. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint ahogy leírtam nincs összefüggésbe a hőmérséklettel és az utóbbival sem. Zuhanyzás közbe látom hogy váltakozik. Tudom hogy elég hülyén hangzik de ez van:D Szerintem valamilyen hormonális problémáról van szó. Biztos magas az ösztrogén szintem. Lehet kipróbálok valamilyen természetes tesztoszteron növelőt. Ártani nem árthat.
2017. jan. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!