Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 1 hete 100g fehérjét...

Már 1 hete 100g fehérjét porból viszek be, nagy probléma ez?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb így nekem, nem kell annyit ennyi. Húsból is viszek be, de sokkal kevesebbet. Amúgy rengeteget szellentek azt vettem észre. Semmi más egyenlőre. Remélem nem is lesz. Véleményeket várom, előre is köszi.
2017. jan. 17. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne kajából, de hát ez van. Amúgy ha nem fosol tőle akkor nincs gond.
2017. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyesmi. Köszi.
2017. jan. 17. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, bár 2-3 hét után levihetnéd 50g ra kb 1 hétig. Én legalábbis igy csinálnám.
2017. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

semmi bajod nem lesz tőle.én 2 éve mindennap 3 adag (75 g fehérje)fehérjét iszok naponta.1 reggel,1 edzés után,1 lefekvés elött,semmi bajom és fejlődök szépen

mondjuk emellé még szilárd kajából beviszek 1,5-szer ennyit naponta

2017. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Legfeljebb kivizeled a túlnyomó részét:'D Az emberi szervezet nem arra van kitalálva hogy egész nap folyadék halmazállapotú tápanyagokból fedezze a szükségleteit. Milyen jó is lenne... főzni se kéne ha nem muszáj lenne 6 shakerünk aztán mindenki iszogatna a megéhezik:'D A fehérjebevitel minimum 60%-át szilárd tápanyagból kell fedezni.
2017. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!