Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék nyárra megerősödni?

Hogy tudnék nyárra megerősödni?

Figyelt kérdés

Nyárra kitűztem egy célt magamnak, hogy fekvenyomásban,guggolásban és felhúzásban egy X súlyt el kell érnem. Most eléggé elakadtam és ehhez kérnék segítséget.

Étrendem van, próbálom betartani, ami nagyjából sikerül is. 2800-3000 kcalt eszek és 3-4 liter vizet iszok a 90kg-os testsúlyomhoz. Kb. napi 7 órát alszok és a nap nagy részében ülök.

Az edzéseimet rögzítem, leírom a használt súlyokat. Jelenleg ez az edzéstervem: [link]

De mostanában ugyan azokkal a súlyokkal edzek és nem tudok továbblépni.

Fekvenyomásnál 77,5-tel könnyen megy az 5 ismétlés, 80-nal már nehezen, de belemegy. 82,5-be pedig már nem megy. Ilyenkor nem tudom, hogy mit csináljak. Már 4-5 edzés óta (kb. 2 hét) 80-nal nyomkodok, de 82,5-tel már nem megy. Ez van a többi gyakorlatnál is, pedig én tovább akarok lépni.

Mit ronthatok el, mit csináljak, hogy tovább erősödjek?



2017. márc. 4. 14:26
 1/2 paper_chaser ***** válasza:
Sajnos egy idő után belassul a fejlődés, veled is ez lehet. Csinálj egy deloadot, végy le a súlyból és kezdd el újra visszaépíteni. Át fogod lépni a limitet.
2017. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írok privátot!
2017. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!