Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16éves vagyok 58kilo és ha...

16éves vagyok 58kilo és ha minden nap csak 10X húzoszkodok akkor nyárra meglátszik az eredmény?

Figyelt kérdés
Már egy kicsivel több mint egy hónapja csinálom de nem sok változást vettem észre...és ez mellizomra is megy?

2017. febr. 5. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mell meg boka is szokott durrani.

Igaz-e?

2017. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Please don't feed the troll!
2017. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó mikor valaki 0 tudással kezd neki valaminek, mert kb 99% hogy szadul fogja csinálni, és inkább vissza fele fejlődni.. olvass sokat neten, általában kezdőknek 1 oldalra össze van süritve a dolog
2017. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég két-három naponta csinálni, hogy közben pihentesd az izmot, viszont akkor nem 10-et, hanem 100-at kell csinálni. Már ne haragudj, de a 10-től tényleg nem lesz semmi. Megcsinálsz 5*10-et, a sorozatok közt pár perc szünet. Valószínű csak úgy fog menni, hogy 10-9-8-7... az sem baj. Utána tartasz egy kicsit hosszabb szünetet, és nekikezdesz a következő 5*10-nek. Azt lehet, mondjuk másféle fogásban, ne legyen annyira egyhangú. Ez jelenti az izom megdolgoztatását. Utána 2-3 nap pihenő. Mivel fiatal vagy, jobb ha nem csinálod még ész nélkül. Ráérsz még kigyúrt lenni. Inkább elég lesz, ha csinálsz 30-at, aztán jövő hónaptól 50-et... stb. Egyébként fokozatosan emelni kell az adagot, mert ha már az izom hozzászokott vmihez, akkor nem nő tovább. Csak ha érzi, hogy szükség van növekedésre. És egyél hozzá rendesen, különben szintén nem történik semmi. Óriási csodákra ne számíts, de ha így csinálod, lehetsz egy 4-5-6 centivel deltásabb a nyárra. Garancia nincs rá, de annyit tudok, hogy másoknál már sikerült. Mellre, karra is megy, de leginkább hátra. Hogy pontosan mire mennyi megy, azt elvileg a fogás módjával és szélességével lehet némileg befolyásolni, de annyira én nem értek ehhez.
2017. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!