Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó eredmény ilyen...

Szerintetek jó eredmény ilyen körülmények mellett?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 6 éve edzek.A legnagyobb kihagyás 2 hét volt.De történt olyan is hogy 2-3 hónapon keresztül csak heti egyszer jutottam le a terembe.Kajám az összevissza volt.Főleg középsuli alatt 1-2 szendvics hazamentem otthon ami volt valami rántotthús vagy pörkölt paprikás krumpli ilyenek de volt olyan hogy csak 1 szendvics :D

Edés utána ugyanez.Csak amikor volt pénzem akkor ittam után turmixot meg vitamint szedtem és volt 2 kreatin kúrám.

Felsőtesten azért látszik de lábam nem igazán van.Testalkatom ektomorf de már nem kockás a hasam semennyire :D

Magasságom:186cm Testsúly:95kg

Használt súlyok:

Fekvenyomás:45fokos pad max 100kg egyenes pad 120 ez is maximum egykezessel egyenes padon ment 40kg 5-6 ismétlés körül

Húzódzkodás: 10-12 ismétlés

Felhúzás: 100kg 12ismétlés maximum 160kg ez még 86kgos testsúllyal volt kb 1.5 éve azóta nem húztam

Mellről nyomás állva:70kg 5-6 körül

Bicepszezés:40kg 12 ismétlés körül

Lábazás sajnos sokáig lemaradt most guggolás maximum 100kg

Bocsi a kicsit összevissza írásért elég késő van már.

Képet tudok esetleg küldeni.



2017. febr. 6. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező amúgy felesleges kiírni, mert csak beszólnak. Jól enni nem fog mindenki. Nem mindenki keres 300 000 Forintot, hogy 50 000 Forintot vagy többet nyomjon el kajára. 30 000 Forintból meg nem fogsz normálisan enni és még sokat is. Maximum szálkásítani lehet ennyiből. Több hozzáértő volt itt régebben, akik sajnos megkoptak, de le lett írva annak idején, hogy a normális étrend az kb. 50 000 Forintnál indul, de simán lehet több. Most aki 120 000 Forintot keres vagy diák, akkor az nem fogja megoldani.

Egyébként nem értelmezhetetlen amit ír, bár nem a leghelyesebb. Viszont ha akarnád, akkor tudnád te értelmezni.

Mellesleg én a itt Kérdező, nem adnék minden jöttment szavára, mert azt érdekes nem tudja elolvasni, hogy karonként 40-el nyomsz, de a guggolásra meg ugat, mert ugye naturálban simán szériáznak 200 kilókkal ezek a fenegyerekek.

Egyszerűen hányingert keltő ami megy.

"Bénavagymecsak százzal guggolsz meg jókajaaz köll he, nemszámít hogy ki se bírja fizetni..blabla...naturálba felhúzok 300-at kisujjal blabla a p*csöm is 30 centi blabla....én vagyok a király blabla..."

Kb. ez a szint.

2017. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg nem értem ezt a butagyúrósozást se. Ha valakinek az a lényeg, hogy kinyomjon 120 kilót, akkor az ő dolga. Ha nem tetszik felesleges ekézni. Mellesleg megsúgom, ha nincs súly, nincs fejlődés. Ezért vezet a butagyúrós edzésnaplót ahova beírja a súlyt meg az ismétlést. De az egészséges fittöcsik meggondolom lemennek, végignyomogatnak minden faja kis gépet 100x fél dekás súllyal, aztán elmondják a kövi nap a melóhelyen, hogy micsoda láb meg váll edzés volt és még a tricepszük délkeleti csücskét is átdolgoztak a WS Teleshopos gépen...AZTA! :D
2017. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

120 nyilván nem egykezessel ment kicsit össze visszásan írtam ki a kérdést bocsi!

Csak azért írtam ki a kérdést mert nincs senki az ismerősi körben vagy teremben akivel tudnék beszélgetni ilyenekről.Azért gondlom kiírom ide azért ne vesszetek össze :D

2017. febr. 9. 16:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem veszünk össze, csak már a sokadik ilyenbe futok bele. Meg kellene tanulni, hogy senki sem hibátlan, mindig van mit fejlődni. Én is nyers voltam és arrogáns például.

Viszont belekötni egy tiszteletre méltó eredménybe szerintem ostobaság. Ez még jó étrenddel is simán jó. Te is leírtad, hogy mik a gyengéid, azokon kell még dolgozni.

2017. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!