Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó eredmény ilyen...

Szerintetek jó eredmény ilyen körülmények mellett?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 6 éve edzek.A legnagyobb kihagyás 2 hét volt.De történt olyan is hogy 2-3 hónapon keresztül csak heti egyszer jutottam le a terembe.Kajám az összevissza volt.Főleg középsuli alatt 1-2 szendvics hazamentem otthon ami volt valami rántotthús vagy pörkölt paprikás krumpli ilyenek de volt olyan hogy csak 1 szendvics :D

Edés utána ugyanez.Csak amikor volt pénzem akkor ittam után turmixot meg vitamint szedtem és volt 2 kreatin kúrám.

Felsőtesten azért látszik de lábam nem igazán van.Testalkatom ektomorf de már nem kockás a hasam semennyire :D

Magasságom:186cm Testsúly:95kg

Használt súlyok:

Fekvenyomás:45fokos pad max 100kg egyenes pad 120 ez is maximum egykezessel egyenes padon ment 40kg 5-6 ismétlés körül

Húzódzkodás: 10-12 ismétlés

Felhúzás: 100kg 12ismétlés maximum 160kg ez még 86kgos testsúllyal volt kb 1.5 éve azóta nem húztam

Mellről nyomás állva:70kg 5-6 körül

Bicepszezés:40kg 12 ismétlés körül

Lábazás sajnos sokáig lemaradt most guggolás maximum 100kg

Bocsi a kicsit összevissza írásért elég késő van már.

Képet tudok esetleg küldeni.



2017. febr. 6. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A felhúzás,de főleg a guggolás kevés
2017. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Felhúzásra idén rámegyek.Azért tettem fel ezt a kérdést mert nincsenek normális partnerek a teremben akikhez képest lehetne igazodni.Csak kisebbség :D Akiknek csak az a kérdésük hogy "mit szecc tesó/báttya"
2017. febr. 7. 01:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Számíts arra,higy le fognak ugatni,mert itt a Gyk-n mindenki 2 méter magas 130 kilós izomállat több diplomával és 25 centis farokkal.

Nálunk a teremben én vagyok kb.a 3.legerősebb,de itt gyk-s viszonylatban labdába sem rúgok :D

Inkább a guggolásra menj rá.A felhúzás még elfogadható,de a guggolás az tényleg nagyon gyenge.A 120 kilós fekvenyomás mellé egy olyan 150-160 kilós guggolás lenne ideális.Persze kell a felhúzás is,főleg,hogy már régóta nem csináltad.És ne húzz 12 ismétléssel,mert amibe 12 ismétlés megy,az nem elég nagy súly.

2017. febr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom.Nem vagyok "első áldozó" :D Már csak pénz kell meg egy kis redszeresség mert előző héten is csak kétszer voltam lent.
2017. febr. 7. 02:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell annyi pénz ehhez a sporthoz,mint azt egyesek hiszik.Nem muszály mindig csirke-rizst enni.500g bab pl. 400 forint és ez egy egész napi kajárat fedezné.A sárgaborsó még olcsóbb
2017. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Részben igazad van.Erőt lehet fejleszteni rossz kajával is de igazi testépítő forma ilyen étkezés mellet aligha elérhető legalább is nálam biztos nem. :D
2017. febr. 7. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség

Ajánlom,hogy kövesd a Team Suleiman-t

2017. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Én edzem már lassan 3 éve, ha minden fajta tevékenységet számolok. Kimondottan testépítéssel olyan 9-10 hónapot foglalkoztam, rendesen súlyokkal, de "rossz" étrenddel. Semmit se izmosodtam. Ha meg elkezdenék enni, mint a ló, például babfőzeléket vagy pörköltet nagy mennyiségben, akkor egy hónap után olyan dagadt lennék, mint az állat. Lehet erős lennék a súlyokkal, de nem bírnék lefutni normálisan 1000 métert se.
2017. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jajj megjött team suleiman

Pumpálhatsz 10-30 ismétléssel vagy edzhetsz keményen (ez követendőbb szerintem) de kaja nélkül nem a legjobb én már csak tudom olvasd el még egyszer a kiírásom :D

2017. febr. 7. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit szeretnél. Megdicsérni nem fogunk. Főleg, hogy a butagyúrós szint, ahol csak az számít, hogy mennyit nyomsz vagy mekkora a bicepszed, az már gáz. Mostmár normális körökben illik nem a gyúrás alá rendelni az életed, hanem az egészséged alá rendelni az edzést.

Tehát kell a jó kajálás. A


A guggolásodra is rágyúrhatnál, az meg értelmezhetetlen, hogy 120 kilót nyomsz, de egykezessel. Jó vicc.

Egyedül a húzódzkodás ami értékelhető, 95 kilóval jónak számít.


Pontozz le, de érthetetlen, hogy mit szeretnél. Simogassuk az egódat? :D

2017. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!