Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki hogy kezdte a fegyencedzést?

Ki hogy kezdte a fegyencedzést?

Figyelt kérdés
2-3 éve csinálok saját testsúlyos gyakorlatok, meg is változott a testem ezidő alatt, viszont mindig túledzés a vége. Most elkezdtem a fegyencedzést az első lépésektől, amikkel iszonyat lassan haladok (szerintem az izületek gyengék, és az álóképességgel is vannak gondok). Szóval az érdekelne ki hány napot, hogyan kezdte el az elején? Köszi!

2016. dec. 29. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy pont nemrég mutattam meg ezt egy kiscsókának a termünkben, aki már kemény 1 éve edz és nehezményezte, hogy hogy a francba van, hogy nem nézek ki jobban önála, mégis tudok dupla akkora súlyokkal dolgozni...

Természetesen egyszer sem tidott leguggolni falnál ezzel a módszerrel... azóta ezt gyakorolja, azt mondja 10 perc gyakorlással úgy kicsinálja a lábaid meg az alsó hátát, mint régen 1 1 órás lábedzéssel...

Most jött rá, hogy a guggolás nem comb gyakorlat, hanem teljes test...

2017. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És ha mindezek mellé leírom, hogy gyümölcsevő vegan vagyok, akkor kész, teljes leolvadás kiakadnak az emberek, mert "mibő viszed be a fehérjét?"...

Hát kajából basszus :D

2017. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi Srácok!

Ilyen válaszokat vártam!

A guggolást tuti kipróbálom!

Mégegyszer köszi!

2017. jan. 6. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!