Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minek járnak az emberek...

Minek járnak az emberek konditerembe?

Figyelt kérdés
Most kérdeztem az egyik haverom, neki 8 ezer ft a havi bérlet (jó, valami puccosabb helyre jár, tuti van olcsóbb). Akkor az egy évben 100 000 ft kb. Szóval két évi bérlet árából (200 000 ft) én otthonra simán be tudnék úgy vásároloni edző felszerelkéseket, ami egész életemre elég lenne az edzésekre. mert mi kell? Fekpad, egy guggoló állvány meg súlyok, rudak, húzodzkodó állvány. Jó, gondolom valaki a helyhiány miatt jár terembe.
2016. nov. 20. 16:33
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

"otthon nem fogsz venni 200 rugós, de még 80rugós felszerelést se, egy hóbort, vagy újévi fogadalom miatt"


Miért, te gondolkozol? Pont ezt írtam én is. Hogy az ilyen ne is vegyen, annak jó a bérlet kipróbálni. De aki komolyan gondolja, hogy nem hagyja abba fél éven belül, az nyugodtan beleölhet annyit, ha megvan hozzá a hely.

2016. nov. 21. 13:03
 32/34 mannnocska ***** válasza:

Te tényleg nem gondolkozol.


Mivel vitázol? Mit akarsz elérni? Komolyan kérdem, mert a kérdésed megválaszolt, és csak hajtogatod, hogy "miért nem?" "de... miért nem?"


Mit nem értesz?

2016. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
2016. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

És mi van, ha az embereknek nem elég, amit 200 ezerből össze tudnak pakolni? Pl. én guggolok ÉS lábtolok minden lábedzésemen, ez egy alap. A lábtolóra minimum 200 kilót felrakok, néha még többet. Ez önmagában több, mint 200 ezer.

Egyébként kíváncsi vagyok, otthon edzéssel milyen fizikumot lehet összehozni.

2017. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!