Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minek járnak az emberek...

Minek járnak az emberek konditerembe?

Figyelt kérdés
Most kérdeztem az egyik haverom, neki 8 ezer ft a havi bérlet (jó, valami puccosabb helyre jár, tuti van olcsóbb). Akkor az egy évben 100 000 ft kb. Szóval két évi bérlet árából (200 000 ft) én otthonra simán be tudnék úgy vásároloni edző felszerelkéseket, ami egész életemre elég lenne az edzésekre. mert mi kell? Fekpad, egy guggoló állvány meg súlyok, rudak, húzodzkodó állvány. Jó, gondolom valaki a helyhiány miatt jár terembe.
2016. nov. 20. 16:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Sokan főleg a társaság miatt, csoportosan mennek. Illetve ha valaki egy egyszobás lakásban lakik annak nehéz kerettel meg mindennel együtt.


De én is így vagyok. Augusztusban elkezdtem felszerelkezni hogy egy pár év alatt meg legyen a saját kondiszobám, mert hosszútávon jobban megéri.

2016. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Sok tényező lehet, nekem pl itthon nem lenne motiváció nem nyomnám 100%-on elb*ziskodnám az edzést, sok haver is jár, akiket a terembe ismertem meg + azon kívül is, jó légkör,gépek stb nem utolsó sorba igen sok jó csaj jár le, még tudnám sorolni.
2016. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 dirtboy ***** válasza:
63%

ez így van abban az esetben ha van is helyed,ha nincs akkor meg mész kondiba és bizony sok embernek nincs helye.

én most hogy ismét edzek heti 1x azért be nézek terembe,azért van ott pár atlasz,meg nautilus és cybex gép amiken baromi jól meg lehet dolgoztatni magunkat,valamint jó hangulata van a termes edzésnek,főleg ha nem egyedül mész,van társ is.

2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
9%

nekem otthon van minden amire szükségem van, de munkámból adódóan pl sokat utazom és nem hordhatom magammal a súlyzóimat bőröndben... így aztán muszály termekbe járnom.


amire nekem szükségem van és amúgy meg is van otthon:


erőkeret 250.000 volt


egy egyszerű pad 30.000


1 olimpiai rúd: 80.000ft

4db 25kg os tárcsa darabonként 30.000

4db 20kg-os darabonként 25.000

8db 10kg-os darabonként 10.000

8db 5kg-os darabonként 8000

1db trap bar 40.000


futópad 400.000


az apróságokat, mint haskerék, gumiszallagok, ugrálókötél, nem fogom felsorolni... a lényeg, hogy 200.000 egy elég putri magoldásra lenne szerintem elég...

2016. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4. Azt kell mondjam, Téged ezekkel az árakkal jól átb asztak! De ha neked az számít, hogy csillogjon a súlyon a márkajelzés... Én 400 ft/kg áron (és még ez se a legolcsóbb) veszem a tárcsa súlyokat, és ugyanazt teszi.
2016. nov. 20. 17:35
 6/34 dirtboy ***** válasza:
62%

ez így van

én is 8000ezerért vettem nem egyszer 2db 10es tárcsát.

olipiai rúd sem kell,mi a frásznak,főleg 80ért.

6-7ezer a 10kilós 180cm-es rúd.

bőven jó.

nem kell profi gép sem,én olcsóbbakat megcsináltam magamnak erősebbre elvileg férfiak vagyunk vagy mi fene,csak értünk a flexhez,hegesztőgéphez stb lehúzó csigásat is megamnak csináltam,húzódszkodóval,guggoló állványt is magam csináltam,scott padot is. és hidd el nő az izom ezeken is nem csak a drága fekpadon meg a 80ezres rúddal.

2016. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Hosszútávon olcsóbb de nem mindenkinek van 200.000 Ft-ja kezdésnek. Másrészről: Egy teremben annyi gép van amit itthonra már nem lehet beszerezni. Én itthon nem is tudok edzeni,nem lenne meg a motivácó. Terembe van egy közösség .
2016. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
4# vagyok, régen voltak cementes tárcsáim, meg mindenféle rúdjaim, de belefáradtam abba, hogy tönkremennek, törött ketté rúd a kezemben felhúzásnál, komolyan örültem neki, mivel nem a vállamon nyílott ketté esetleg komoly sérülést okozva... házilag barkácsolt erőkeretem is szakadt szét a súly alatt, köszönöm én nem kockáztatom többet az életemet komoly súlyok alatt silány minőségű szarral.
2016. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
az árakkal pedig nem, nem ba$ztak át, pusztán van pénzem megvenni magamnak a legjobbat.
2016. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésből írtam. Ha te meghteheted vagyed, én csak azt írtam, hogy 200 ezerből simán berendeznék egy nekem megfeleő otthoni edző"termet". És a cementes tárcsa meg a hiperszuper csilli-villi legdrágább tárcsa közt azért még van pár átmenet. És ahogy előttem is írták, minek a 80 ezres olimpiai rúd, 10 ezerért kapsz olyat, aminek a teherbírása 2-300 kiló. De ha neked azért kell az olimpiai rúd, mert 600 kilóval guggolsz, akkor nem szóltam...
2016. nov. 20. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!