Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minek járnak az emberek...

Minek járnak az emberek konditerembe?

Figyelt kérdés
Most kérdeztem az egyik haverom, neki 8 ezer ft a havi bérlet (jó, valami puccosabb helyre jár, tuti van olcsóbb). Akkor az egy évben 100 000 ft kb. Szóval két évi bérlet árából (200 000 ft) én otthonra simán be tudnék úgy vásároloni edző felszerelkéseket, ami egész életemre elég lenne az edzésekre. mert mi kell? Fekpad, egy guggoló állvány meg súlyok, rudak, húzodzkodó állvány. Jó, gondolom valaki a helyhiány miatt jár terembe.
2016. nov. 20. 16:33
1 2 3 4
 11/34 dirtboy ***** válasza:

nem szart kellet volna venni és akkor nem megy tönkre.

cementes súly nem jó,ócska és nagy méretű is.

zománcozott vas esetleg gumis vas tárcsa teljesen jó,örök életű.

rudakból szintén van ócska,üreges rúd.

súlyán észre veszed.

én a 180cm-es rúdra itthon 130kilót tudok egyenlőre feltenni,meg sem hajlik még ennél a súlynál.

a keretet szintén nem hulladék anyagból csináltam,fő részei 45mm-es vastag falú vascső.

markolat része az ami 35mm-es csőből van,szintén vastagfalú,ezt ha te elbírod törni akkor gratulálok hozzá.

2016. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
8000 deaga berletert? Akkor en gigapuccos celebkondiba jarok. Hol van ez a kpndi amirol beszelsz? Illetve a megpsporolt penbol hoca rakjan a felszereleseket a 36 nm-es lakasomban?
2016. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 dirtboy ***** válasza:

erre felé még olcsóbb,én miskolci BB-gymbe megyek heti 1x itt 7500 a korlátlan bérlet.

napijegy 1000ft.

2016. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"hogy 200 ezerből simán berendeznék egy nekem megfeleő otthoni edző"termet"."


Igen, csak azzal lefoglalsz egy teljes szobát. Na most ha bérled a lakást, csak ezért 1-el több szobásat kell bérelned, ami azért sokkal drágább, mint egy havi bérlet konditeremben.

2016. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Egyébként ami a konditerem bérlet árakat illetei, még Budapesten is van rengeteg terem, ahol 6k körül van a havi bérlet, és egyáltalán nem rossz helyek!
2016. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen terem?
2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Azért elképzelem, ahogy veszek egy lábtolót, és hozzá azt a 250 kiló súlyt... hogy csak egy példát mondjak a terem mellett.
2016. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Itt van pl. ez havi 7k: [link]


Ez kéthavi bérlettel 5.5k/ho: [link]

2016. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
17. Lábtoló helyett ott a guggolás. Én a szabadsúlyos gyakorlatokat részesítem előnyben, de aki gépmániás, az persze menjen terembe.
2016. nov. 20. 21:22
 20/34 mannnocska ***** válasza:

Ez olyan mint a "ha nem cigiznel lenne egy ferrarid". Remelem nem kell ragozzam.



Terembe azert jarsz, mert ez egy rituale. Felkeszulsz testileg, szellemileg. Mas, hogy fizetsz erte, mas hogy el kell menj, mas, hogy ottvan rajtad kivul sok masik ember, es nem lehet elbziskodni. Mas attol, hogy van egy rakat gep, es tudsz valtoztatgatni, erdekesse tenni a dolgot.


Ez az otthon osszekokanyolok valamit egyreszt olyan amilyen, masreszt nem mindenkinek megy. Meg lehet oldani otthon is, de nem az anyagi vonzat az, ami itt fo szempont. Ha az lenne, akkor eleg lenne nehany tarcsa, es street workout. Me az kijon 20e bol.

2016. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!