Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan is működik ez a tömegelés?

Hogyan is működik ez a tömegelés?

Figyelt kérdés

65 kilósan kezdtem a kondit elértem a 72,5 felet 3,5 hónap alatt nem szedek semmit, viszont nagyon sokat kajálok, hasra mintha feljött volna kicsi plusz, de egyébként erőben is fejlődtem. Nem akarok kicsit sem elhízni, hogyan tudnám ezt a folyamatot megállítani pont 75 kilónál? és onnanstól szálkásra gyúrni magam?

továbbra sem akarok semmit szedni

24 F és 173 cm magas vagyok



2016. okt. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ha elérted az ideális súlyt/formát, elkezdesz diétázni, nem kell szedned semmit, amióta kezd megdőlni az "anabolikus kapu" mindent meglehet oldani szilárd táplálékból, DE, egy vitamin pakk nem árt. Ha van még kérdés, írj nyugodtan.
2016. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-5 kiló zsírt felszedtél sajnos,szerintem kevesebb kcal kellene vagy / és tisztább kaja. Amikor úgy gondolod hogy kövér vagy es nem tetszik akkor diéta. Aztán tömeg.aztán diéta... Addig amíg olyan 78-80 kiló leszel.
2016. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És onnantól egy diéta 75 kilóig :) remélem érthető. Vagy mehet egybe is de akkor elég sok zsír lesz rajtad (nincs diéta tömegelés 85 kilóig majd diéta) amíg nem jön a diéta. Havi 1 kiló izomnál többet nem tudsz felszedni. Annyit se.
2016. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs az 4-5kg zsír. Kb 3kg lehet az izom, 2-3 kg zsír és számold bele, hogy víz is jött rád.

75 kilónál állj be a napi kcal szükségletedre pontosan és a testkompozíciód fog változni, a súlyod pedig nem igazán fog menni egyik irányba sem. Kezdőként még lehet ezt.

2016. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

és ezt hol lehetne kiszámítani, hogy mennyi kell?

egyébként lehet hogy hülyeség de azt olvastam, hogy az erővel mindenképpen jön fel zsír is, mint pl kondiban van aki nagyon formás, de a legerősebb, legnagyobb súllyal dolgozó embereken nem látszik annyira, minden egyes izom.

2016. okt. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!