Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeles rosszul?

Tömegeles rosszul?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem el ezt a tömegelést és szerintem meg is van a mennyiség 40 dkg rizs (szárazon) es 40 dkg csirke hús. Nem is ez a lényeg,hanem az lehet h nem viszek be megfelelő vitamint vagy barmit? Ma ettem ügye a csirket+rizst meg uborkát egesz nap viszont ugy érzem mint amikor felkelek reggel és faj a hasad mert éhes vagy. Lehetseges hogy nincs benne szinte semmi tápanyag?
2016. szept. 15. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
az éhségérzetneknek semmi köze nincsen a tápanyagszükséglethez.
2016. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

40 dkg rizs nem kevés...

Hány részre osztod el? csak ezt a kettőt eszed? nem túl világos a kérdés..

2016. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
400 g rizs hol sok? 2 étkezés lol
2016. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

100 g rizs 70-80 ch, tehát van vagy 300 g ch körül összesen...

illetve nem tudjuk a kérdező súlyát/nemét tesókám.

másrész szerinted reggelire is ezt eszi ? :D

2 napja kezdte a tömegelést, fél kiló rizst egyen vagy mi?

kedves kérdező kicsit pontosítsd a kérdésed :)

2016. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát. 66 kg vagyok. A 40 dg rizs az szárazon 40,amikor megcsinálom akkor 1,1kg korul van. Suliba ettem fel kg rizst meg 20dkg húst es itthon a maradékot.
2016. szept. 16. 05:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan az lenne a kérdésem,hogy a rizsbe meg a csirkebe esetleg nincs olyan tápanyag ami szükséges a szervezetnek,de mivek egész nap ezt eszem így nem kerül be.
2016. szept. 16. 05:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor kezdtem, első héten non stop éhes voltam. Aztán visszaáltam a normális kerékvágásba. Neked is elmúlik.
2016. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Ehetnél mást is, nem csak csirke-rizsen kell élni.
2016. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,viszont mivel iskolás vagyok,ezért sajnos elég kevés időm van,hogy a kajával foglalkozzak. Ez azért szimpi,mert fél óra alatt összerántom a 2 napi kajám..
2016. szept. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!