Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Növeljem a súlyt vagy csinálja...

Növeljem a súlyt vagy csináljam még ezzel a súllyal?

Figyelt kérdés
Szeptember elején kezdtem új módszer szerint edzeni.2 és fél éve edzek.Fekvenyomásban 80 kilóval kezdtem szeptember elején.Minden edzésen növeltem a súlyt,ha nehéznek éreztem,csak hetente.80 kilóba 3x5-ről 95 kilóba 3x5-ig jutottam el.(Előző maxom 90x4 volt).Ma emeltem 97.5-re,de ebbe már nem ment a 3x5.Csak 3x4-et bírtam belenyomni.Nem tudom,hogy most hogy növeljem.Próbáljak jövő héten mégegyszer ezzel a súllyal,hogy belemegy e az 5 vagy váltsak 3x3 ismétlésre és próbáljam tovább növelni 100 kiló felé?Lehet ma inkább maradnibkellett volna a 95 kilónál

2016. szept. 30. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még 1-2 alkalommal,ha nem megy,akkor vedd vissza 95-re,és abba nyomj 6-8-akat,pihentesd az idegrendszered kicsit.
2016. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!