Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolok, de a fenekemben...

Guggolok, de a fenekemben semmit sem érzek, csak a lábamban, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

vállszélességnél kicsit szélesebb lábtartással csinálom, és olyan mélyre guggolok amennyire tudok(nem vizszintes a combom a térdemnél, annyira azért nem tudok, egy kicsit feljebb van annál).

pedig pont a fenék lenne a célpontom. viszont persze nincs helyi edzés, ezért benne van a pakliban hogy nyilván a lábamra is hatással van. de szerintem valamit rosszul csinálhatok, ha konkrétan csak a lábamban érzem a munkát és az izomlázat. ráadásul olyan egy éve volt, hogy olyan egy hónapig minden nap rengeteget guggoltam de a fenekem konkrétan semmit sem változott, csak a combom lett valamennyivel nagyobb, de ez az eredmény inkább elbizonytalanított, mint hogy motivált volna.

van valami trükk, vagy guggolási módszer amivel érezném a fenekem is a munkát, vagy mit csinálhatok rosszul?

előre is köszi a segítséget


2016. szept. 21. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy terpeszes low bar guggolas. Bar en eddig rendesen guggoltam es igy is viszonylag nagy a seggem fiu letemre xD

De igy jobb meg nagyobbsuly es menynle melyebbre

2016. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

ma már volt guggolásos kérdés, nézd meg.

Még mindig a felhúzás megy a fenékre és nem a guggolás ...

2016. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja mer nem megy fenekre 😂😂🔫
2016. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első, köszi a tanácsot!:)

2-es azért nemhiszem hogy pont ugyanilyen volt az a kérdés. leírtam a körülményeket, és módot arra hogy hogyan guggolok, erre kértem tanácsot, hogy miben javítanátok ki.:) meg nem nagyon olvasok kérdéseket, szerintem megbocsátható ha ma eggyel több guggolós kérdést láttál miattam. de amúgy én nem értek ezekhez, de tudtommal a guggolás fenékre is megy, lehet hogy nem a leghatásosabb, de azért nemhiszem hogy véletlenül az egyik legnépszerűbb gyakorlat a fenékformáláshoz:)

2016. szept. 21. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát feszítsed közben a farizmodat, meg koncentrálj rá
2016. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

"Tanulj meg helyesen felhúzni - Hagyományos felhúzás oktató

https://www.youtube.com/watch?v=Myzw-gQyAw8

Szerintem nem baj, ha a térdedtől fúzod fel, ha nem bírsz lehajolni helyesen"

Így jó?

2016. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én hallottam egy trükkről, amitől érezhetnéd, hogy dolgozik a feneked, de ha fiú vagy és nem vagy meleg akkor nagyon kellemetlennek fogod találni.
2016. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elso mar leirta: melyebbre gugolj! Tul kucsi volt eddiga mozgastartomany a feneknek.

Vizszintesnel lejjebb legyen a combod szoge a talajhoz kepest.

2016. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"persze nincs helyi edzés"


Nem tudom mért nem kötött bele senki...

De már hogy a rákba ne lenne helyi edzés...

Ezt kevered a zsírégetéssel...

És igen mélyebbre guggolás, pont ezért van, hogy sok saját súllyal edzőnek jobb segge van mint súlyzós edzőnek,

Mert ugyan csináljátok a gyakorlatot... csak rohadtul nem helyesen...

És igen hozzá jön a felhúzás, kitörés stb.

2016. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitörést csinálj,a guggolás elsősorban combra megy!
2016. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!