Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom megenni a tömegelős...

Nem tudom megenni a tömegelős mennyiséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


65 kg vagyok, 3-4 hónapja edzem. Az edzés és a pihenés rendben van. A fehérjebevitel is sima ügy, zsír gyanánt napi 1 kanál lenmagolajat eszek. (Plusz ami van a csirkemellben, sovány marhában, esetleg kókuszzsír a sütéshez).


Viszont a szénhidráttal küzdök. Ha lenyomom a torkomon az 500 g basmati rizst, akkor fejlődök, de ha csak 375 g körül sikerül stagnálok. (Sajnos az 500g nem minden nap tud lemenni, mert nagyon nem esik jól az ilyen mennyiség letuszkolása a torkomon).


A tésztát próbáltam, de azzal sem olyan egyszerű. Reggelire még iszok zabpehely turmixot.


Ektomorf vagyok, még sosem láttam magamon zsírt.


Van valamilyen ötletetek, hogyan tudnám növelni a kalóriamennyiséget egészségesen?


A tömegnövelőkre azt írják, hogy napközben is lehet fogyasztani, nem tudom mennyire jó ötlet ez, de ha ez segít talán kipróbálom. Jelenleg edzés után 50 g Vitargot + WPP-t fogyasztok.


A zabpehelyturmix napközben hasmenést okozott, így ezt a gyorsan elfogyasztható ch trükköt csak reggel alkalmazom. Ismertek még ilyen "trükköt"?


Arra gondoltam, hogy 50 g tömegnövelőt megiszok az étkezések között napközben 2 alkalommal. Ez szerintetek mennyire jó ötlet? Vagy a gyümölcslével jobban járnék? Vagy Vitargoval? (Anyagilag az is belefér).


Vagy egyéb ötlet?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. aug. 23. 22:21
1 2
 11/12 Cortez70 ***** válasza:
Jól írják: több zsír kell ilyenkor.
2016. aug. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd el, hogy te genetikailag nem arra vagy tervezve, hogy hústorony legyél.
2016. aug. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!