Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés táplálkozás?...

Tömegnövelés táplálkozás? Problémám van a táplálkozással. Nem tudom megenni a kijelölt mennyiséget. Valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés
Lány vagyok kb 54kg most 3g/tskg ch, és 2g/tskg fehérje és 1g/tskg zsír bevitelem van. De nagyon nehezemre esik ennyit enni úgy érzem,hogy szétdurranok,főleg a szénhidráttal küzdök.

2016. máj. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy csak annyit kell enned, más tskg x 6-7 grammot eszik. amúgy meg turmixolj le egy nap 3x50 gramm zabot, és idd meg. az máris 90g CH, nem bonyolult...
2016. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz ilyen keveset enni, nem értem, de hát nem vagyunk egyformák...

Milyen formában eszed a ch-t? Ha nincs tele vízzel, ez nem nagy mennyiség, ha a rost laktat, ne annyira rostosat egyél vagy valami. Nem tudod valahogy máshogy elosztani az ételt? Más szénhidrátforrást, receptet keresni, amivel valahogy több megy be?

Végső esetben egyél zsírosabban, akkor sokat tudod tömöríteni az ételmennyiséget, bár az sem tuti, mert a zsír erősen tud laktatni (már akit, engem annyira nem, hogy 5g/tskg ch mellé be ne tudjon menni bő 2 g/tskg zsír, ha szálkásítani szeretnék, de épp lazul a fegyelmem. ez még bőven belül van az evési képességeimen. szívesen ennék helyetted is :)).

2016. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan emeld a kaját, én pár hét alatt hozzászoktam, 6 g fölött viszek be ch-ból rizs és zab.
2016. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom a turmixot. Egyébként úgy tudok ilyen keveset enni,hogy soha nem voltam nagyétkű :)
2016. máj. 30. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál tömegnövelőt vagy fehérjét. Az kivált 1 étkezést.
2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!