Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos gyakorlatok mellizomra?

Hasznos gyakorlatok mellizomra?

Figyelt kérdés
A tárogatást és az áthúzást nem tudom helyesen csinálni és néha fáj tőle a vállam is. A ferdenyomásnak nem látom értelmét. Maradt az 1 kezes fekvenyomás, de csak 25kg-ot lehet rátenni, az meg kevés. A sima kétkezes fekvenyomás az jó. De azonkívűl van-e még jó gyakorlat mellre?

2016. aug. 10. 13:54
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Fekvenyomás sima padon rúddal és egykezesekkel. + tolódzkodás előre dőlve súlyterheléssel. Ezek a lényegesek.
2016. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egykezessel nem tudom, mert kevés súlyt lehet rátenni a kézisúlyzóra. Tolódzkodni, meg nem tudok, mert fáj a mellem közepe.
2016. aug. 10. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek egy embert,aki 180 kilóba 2-t nyom fekve
2016. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomj fekve ruddal ennyi. Annyit nyomsz ami eleg es kessz
2016. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
akkor neked mindegy.
2016. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szabályos teljes tartományú fekve nyomásnál nincs jobb
2016. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fekvenyomás
2016. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Klanwarrior ***** válasza:

"Tolódzkodni, meg nem tudok, mert fáj a mellem közepe."

Igen, mint minden embernek eleinte. Van, akinek még gyulladása is lesz a szegycsontja környékén az első pár alkalommal, majd megszokod, és nem fog fájni :D

Nekem is ez van, mikor a megszokott súlynál mondjuk 10kg-mal többet teszek magamra, majd kettészakadok. De idővel hozzászokik a tested, és nem lesz gond.


A többiek leírták a többit:)

2016. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!