Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sporttal érhetem el a...

Milyen sporttal érhetem el a szép (nem túl) kockás hasat?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve járok küzdősportra ami nagyon megmozgat, sok izmot fel is szedtem de a hasam az még mindig lapos mint a deszka és semmi kockára utaló jelet se látok...

Milyen sportot ajánlotok erre?

L



2016. aug. 7. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés+tömegnövelő étrend
2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Étrenddel éred el.
2016. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ez alatt mit kell értenem? Mert én tipikusan az a lány vagyok aki tele zabálja magát mégse hízik egy grammot se stóval sose kellett figyelnem az étkezésemre
2016. aug. 7. 23:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsírból kell fogynod a kockákhoz, persze szebb, ha erősebb a hasizmod.

Megnézném, hogy naturálban, egészséges testzsírszázalék mellett egy nőnek hogy lehetne nagyon/túl kockás hasa... Amennyire tudom, a szerencsésebbek össze tudnak hozni egy finoman kockásat (az nagyon szép :)), mások nem. A durván kockássághoz kokszolni kell s szerintem sem szép egy nőn.

2016. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
És ismét találkozunk a hires "nem akarok tul izmos lenni" szindrómával
2016. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy olyat nem akarok mint amilyen a testépítőknek van mert szerintem az már undorítónak mondható. Nem is érezném magam olyan jól olyan testtel
2016. aug. 7. 23:25
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

50 év edzés és 100%-os étrendel sem lennél olyan, emgnyugodhatsz. sőt, elmondom a valóságot:


doppingszerek nélkül nem érhetsz el látványos izomzatot.

2016. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én lemondok a doppinh szerekről meg minden féle tablettáról... De ezek nélkül is biztos lehet némi látható izmot felszedni
2016. aug. 8. 00:18
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
látványosat nem. minden sportoló szteroidozik.
2016. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szálkásító diéta kell. Nőként sosem lesz durván kockás hasad naturálban,szóval ezen ne aggódj. Még ha akarnád sem, pláne ha nem is akarod. Nem úgy van, hogy hirtelen az egyik reggel arra ébredsz, hogy jaj, versenyszintű szálkásságot értem el. Sokan fél évet diétáznak és koxolnak egy jobb hasizomért. Naturálban nem lesz durva soha az életben sem.
2016. aug. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!