Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzés nőként...

Teljes testes edzés nőként súlyzó nélkül? Képpel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban sok műtétem volt, 2 hónapig szinte csak feküdtem, ennek következtében feljött rám jó pár kiló (persze előtte sem voltam egy nádszál).

Szeretnék nekiállni mozogni, a diétámnak már nekikezdtem. Azonban a műtéteim miatt még nem emelhetek 4 hétig, mert az erőkifejtés hatására bevérezhet a heg.

Az lenne a kérdésem, hogy edzhetek itthon úgy is, hogy nem használok súlyzót?

Csatolok egy képet az "alakomról", hogy miből kéne csodát művelni. Egyébként jövő nyárra szeretném elérni a célomat :)

[link]



2016. aug. 5. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia persze hogy tudsz én is ugy kezdtem es ot honap alt 21et adtam le ami a celom volt tavaly, ebben az évben már kondi a szerelmem *-* sok sikert! ;)) kaja az fontos! Es kezd napi 20 percel mondjuk :) es noveld a perceket :D
2016. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 likebike ***** válasza:
45%
Ahhoz nem kell gondolatolvasónak lenni,hogy rájöjj arra,hogy nem arra gondoltam,hogy most kezdje el.Egy pici ész kell és kész.Amúgy én meg a kérdésre válaszoltam,igen,edzhet saját testsúllyal.Lefogadom,hogy orvos vagy,szóval szerintem nincs sok közöd a testépítéshez.
2016. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én kétlem, hogy orvos, mert nagyon nem ért a dolgokhoz :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2016. aug. 5. 14:44
 14/20 likebike ***** válasza:
62%

Lehet az is,hogy nem orvos.

De leírom kibővítve a válaszom,hogy mindenkinek megfeleljen meg aki nem jött le a lényeg:Persze,edzhetsz saját testsúllyal,DE csak,miután biztos vagy abban,hogy fizikailag készen állsz arra,hogy szabályosan végrehajtsd a gyakorlatokat.Mindenkinek szép napot!

2016. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 likebike ***** válasza:
*akinek
2016. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ami a lényeg: a saját testsúlyos edzés is lehet megerőltető. Tehát az se.mehet most korlátlanul!

Cortez - bár meglepő módon nem szállt be a vitába -leírta a tutit. Azt kövesd mindaddig, amíg nem edzhetsz komolyabban!

2016. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Cortez70 ***** válasza:
Nyaralok éppen, nem vitázgatok (annyit).:)
2016. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A 4 hét leteltével már lehet keménykedni ha Te is úgy érzed. Addig viszont mindenképpen finomkodva kell az edzéseket. Valljuk be az elég nehéz feladat. Sétálj, kerékpározz, ússz, kocogj! :)

Ha letelt az orvosok időlimitje, mehet a kőkemény edzés minden aggodalom nélkül.

El fogod érni jövő nyárra a célodat!

Van csomó oldal és videó, különböző gyakorlatokkal tippekkel! Lehet belőlük ötletet venni. Hajrá!

2016. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást :)
2016. aug. 9. 21:17
 20/20 anonim válasza:

Persze. Betanulsz néhány aerobik mozdulatot, meg szerzel egy step padot, zene bekapcs és mehet a muri:)

Amúgy tök izgató tested van!;)

2016. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!