Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzés nőként...

Teljes testes edzés nőként súlyzó nélkül? Képpel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban sok műtétem volt, 2 hónapig szinte csak feküdtem, ennek következtében feljött rám jó pár kiló (persze előtte sem voltam egy nádszál).

Szeretnék nekiállni mozogni, a diétámnak már nekikezdtem. Azonban a műtéteim miatt még nem emelhetek 4 hétig, mert az erőkifejtés hatására bevérezhet a heg.

Az lenne a kérdésem, hogy edzhetek itthon úgy is, hogy nem használok súlyzót?

Csatolok egy képet az "alakomról", hogy miből kéne csodát művelni. Egyébként jövő nyárra szeretném elérni a célomat :)

[link]



2016. aug. 5. 13:25
1 2
 1/20 likebike ***** válasza:
45%
Persze,edzhetsz saját testsúllyal is.
2016. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cortez70 ***** válasza:
83%
Saját testsúllyal is lehet egy nőnek kemény az edzés. Pl nem hinném, hogy tudsz húzódzkodni, tolódzkodni, falnál kézállásban karhajlítast végezni. De tudsz női fekvőtámaszt, guggolást, hasprést, stb. Kézi súlyokkal is lehet kis súlyokkal nem durván edzeni. Szóval nem azon múlik, hogy használsz-e súlyzót vagy nem. Gyakorlat és technikafüggő. Amúgy most sem rossz az alakod és te legalább nem 1 hónap alatt akarsz Michelle Lewin lenni.:)
2016. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem emelhetsz négy hétig, de a saját súlyodat emelgetni akarok... Gratulálok ehhez a gondolatmenethez.


Szoktunk örülni az egészségügyben, mikor a beteg tönkreteszi magának a műtétet, és jön vissza silbakolva, hogy legyen újabb, hozzuk rendbe.


Sétáljál, ember, és ne emelgess semmit... Nem most kéne az alakoddal foglalkozni...

2016. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Drága utolsó!

Ki a bánatos franc mondta, hogy emelni akarok? :D Édes istenem, ezt a felfogást. Éppen ahhoz kértem tanácsot, hogy hogyan kerüljem el.

2016. aug. 5. 14:01
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Én meg leírtam: sétálással. Az is egy sport, tudod.


Mellműtét volt, ugye?

2016. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 likebike ***** válasza:
45%

#3 Inkább tanulj meg olvasni-_-

"Az lenne a kérdésem,hogy edzhetek itthon úgy is,hogy nem használok súlyzót?"

Az én válaszom:"Persze,edzhetsz saját testsúllyal is"

Nem azt mondtam,hogy most,műtét után kezdjen el fekvőzni meg húzódzkodni,hanem miután felépül.Normális,hogy nem most fogja elkezdeni.Okostojás.

2016. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Miért lett volna mellműtétem? :D

Gyomorműtétem, mandulaműtétem volt és térd-atroszkópiám.

2016. aug. 5. 14:11
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

6: "Persze,edzhetsz saját testsúllyal is."


Ennyit írtál az első hozzászólásodban. Sehol nem írtad, hogy melyik gyakorlatokra nem gondolsz. Itt senki se gondolatolvasó, tudod, mindenki csak azt látja, amit leírsz. :D De a gúnyolódáshoz gratulálok, ezt még pont nem kaptam meg az oviban sem. :D


Kérdező:


1, Talán mert se a gyomorműtét (vágás) se a térdműtét (duzzadt térd) eredménye a képen nem látszik, viszont a testmagasságodhoz és a testalkatodhoz képest a melled viszont nagy, és inkább labda formájú, mint mell.


2, Ha valóban beteg voltál, nem azon kéne, hogy járjon az eszed, hogy hogyan erőlteted magad a műtét utáni pihenőidőszakban. Ráérne az négy hét múlva is, főleg, hogy a fájdalmak is jelentkeznének még erősen...


Egyébként azt csinálsz, amit szeretnél, a te tested. A túlerőltetés következményeit is te fogod viselni.

2016. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

1. Endroszkópiám 3.5 hónappal ezelőtt volt. Tudod, a pár pici "lyuk" hamar begyógyul.

2. Gyomorműtétem endroszkópiával történt, fél évvel ezelőtt.

3. Mandulaműtétem múlt hét kedden volt.

Köszönöm, hogy dicséred a mellem formáját, de 17 évesen nem szeretném őket megműttetni, valamint tudod...a sportmelltartó alatti melltartó is szép formát tud biztosítani ;)

2016. aug. 5. 14:24
 10/20 A kérdező kommentje:
*Atroszkópia
2016. aug. 5. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!