Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak húst eszek, erősebb...

Ha csak húst eszek, erősebb és izmosabb lehetek?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a neandervölgyiek is így csinálták.Rengeteg húst ettek és nagyon kevés mást.És mégis nagyon izmosak,erősek voltak,pedig naturálok voltak,nem szteroidoztak.Mégis 160 centi 120 kilók voltak.És olvastam,hogy ez a testfelépítés a hús miatt alakult ki.Ha én is csak húst ennék,felerősödnék?

2016. aug. 1. 01:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De azért érdekes,hogy hiába a sok szteroid,növekedési hormon,speciális,személyre szabott edzéstervek,mégsem lehet senki sem olyan erős,mint egy neandervölgyi.Vagy ez azért nem igaz?
2016. aug. 1. 12:33
 12/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy mennyire voltak erősek. De mindegy, mivel akkor sem lehetsz olyan. Gorilla sem lehetsz, hiába ennnél pont úgy és annyit. Ezt kellene felfogni.
2016. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 160 centi és 120 kiló azért nem volt tömör izom. Biztos volt rajtuk rendesen zsír is.
2016. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, milyenek voltak a neandervölgyiek. Inkább a zerocarbereket vagy a régi életmódú eszkimókat nézd... Ha a sovány húson élés érdekel, akkor pedig ott voltak néha szegény indiánok, akik csak nyúlhoz jutottak. Rabbit starvation szindróma, ezt okozza a sovány hús és más semmi. A szénhidrát hanyagolása nem gond, nem esszenciális tápanyag. Van, aki nem olyan energikus úgy, vagy ideges pár kedves étele miatt, de a test elintézi, hogy működjön úgy is. De zsír nagyon kell, a zsírban oldódó vitaminok s a megfelelően működő hormonrendszer miatt mindenképp. De ugye energiának is, ha már kevés a ch.

A rost érdekes dolog, mert a kevés nem jó, de nullával lehet élni speciális körülmények között (a zerocarbereknél pont ez van). Átalakul a bélflóra.

(Érdekelne, hogy mi van, ha egy zerocarber sok lent eszik, de ilyennel még nem találkoztam, csak növényt kizárókkal.)


Amúgy a testnek oly mindegy, hogy húsból jön-e a fehérje. Felbontja aminosavakra s ott már nincs szerepe annak sem, hogy növényből vagy állatból jött... Nem épít az ember jobb izmot húsból, s a világon semmit sem érsz vele, ha sokszáz gramm fehérjét eszel naponta, max. a vesédet gyilkolod s drága lesz az ételed. Nem azért eszünk 1,5-2 g/ttkg fehérjét, mert csórók vagyunk, hanem mert nincs értelme a többnek (pár ember azt tapasztalja, hogy igen, de ez ritka s ők sem szinte csak fehérjén élnek).

2016. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!