Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem hízok tovább?

Miért nem hízok tovább?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben elkezdtem tudatosan étkezni és kondizni. Akkor elkezdtem 64 kg-osan akkor 80 kg-os embernek szükséges kalória bevitelt számoltam és ettem, majd 73 kg körül elkezdtem 90 kg-os embernek szükséges kalóra bevitelt számolni és bevinni, de sehogy sem tudok 75-től feljebb menni, hiába tartom be és eszem mindazt ami kell (napi 6 kaja). Azóta rendszeresen ugyanúgy zabálom amit és amennyit kell, de vagy 2-3 hónapja képtelen vagyok feljebb menni mint 75 kg. Mitől lehet ez?

2016. júl. 5. 15:53
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nincs kalóriatöbblet.
2016. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bizonyára nincs kalóriatöbblet, de az edzés, pihenés, akármi is lehet rossz.

Azt nem gondolom, hogy elérted volna a naturál maxodat, tuti rosszul csinálsz valamit.


Olyan NINCS, hogy "80 kilós embernek szükséges kalóriabevitel". Ez nagyon szór, értelemszerűen. Akkor viszel be eleget, ha rendes edzés mellett jön a tömeg.

2016. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg elcsesztem. Most már odafigyelek majd, és akkor valószínűleg fogok tudni tovább is hízni :)
2016. júl. 5. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
mert keveset eszel és sz..rul edzel
2016. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyél akkor többet, és edzzél jobban hülyegyerek :D
2016. júl. 5. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
de nem fejlődsz, nem én :)) "80 kg-os embernek szükséges kalória bevitelt számoltam" látszik mennyire értsz az anatómiához
2016. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*te
2016. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, 80 kg-os embernek hízáshoz szükséges ch protein zsír bevitel ami a shop.builderen található, nem értem ezzel mi a gond, onnan szedtem meg a kaja nagy részét onnan állítottam össze.. így is 8 hónap alatt 11 kilót felszedtem, nem gondolom hogy 15 évesen 150 kilósnak kéne lennem meg annyit enni meg úgy edzeni mint a testépítőknek. Majd jobb lesz pár év múlva.
2016. júl. 5. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:

fú de buta vagy, a shopbuilderrel együtt. de hogy miért?


1. 80 kiló. egyáltalán nem mindegy, hogy valaki úgy 80 kiló, hogy abból 15 a zsir, vagy hogy 30.

2. a súly alapján nem lehet megállapitani az anyagcsere gyorsaságát, valaki 2400 valaki 4000 kalóriát eszik 80 kilósan, ugyan azért az eredményért

3. nem elég a kalória, a makró is fontos

4. egyáltalán nem mindegy miből és hogy viszed be.

5. GENETIKA. mindenkinek más, van hogy egy 50 kilós ember 2x annyit eszik mint egy 80

2016. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de irjad már le az étrended, ha ennyire pro vagy
2016. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!