Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízok tovább?

Miért nem hízok tovább?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja nagyon durván elkezdtem fogyózni...koplaltam anás voltam meg minden szal jól tönkretettem magam (ez utobbiért nem kérek fejmosást) de szerencsére még időben észrevették az ismerősök és most próbálnak felhízlalni 50 kiló az álomsúly (most vagyok 47). De ma reggel mértem magam és még mindig csak 47 vagyok pedig már rendesen étkezem ...valamiért nem akarok hízni. Lehet azért meg mozgok is mellette? vagy nem eszek eleget?
2011. aug. 14. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
"anás voltam" IDIÓTA XDDDDDDDDDD persze, minden bizonnyal anorexiás voltál pár hónapig:D 3 kiló meg nem akkora nagy különbség, hagyd a francba, élvezd az életet, feljön az magától.
2011. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!