Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani egy tuti...

Tudnatok ajanlani egy tuti biztos taplalkozasi modot amivel fogyok gya legalabb nem hizok tovabb?

Figyelt kérdés
15 eves vgyok 157 cm 58 kb (L) Mar tornaval leadtam 7 kg-ot de mar nincs idom tornaszni (persze majd nyarral elkezdem azt is):) De addig is mit csinaljak? Mit egyek? hany oraig? Mennyit? (es kerlek ne irjatok ilyen olyan eteleket meg hogy keves kaloriatartalmu az en is vagom) Me gondoljatok arra hogy egy 7 tagu csaladban elek es nem fognak csak az en kedvemert meg kulon fuveket csivalni. Kerlek Segitsetek!!!! Ti hogy csinaljatok??? Vag legalabb ha em is fogyni ne hizzak tovabb. De jobb lenne a fogyasra talalni vmi taplalkozasi modszert. Thanx pux :):):):)
2010. febr. 8. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
kenyeret tésztát ilyenekt ne egyél..és este 6 után semmit,max gyümölcsöt..én még azt szoktam csinálni hogy amit szedek a tányéromra annak csak a felét eszem meg
2010. febr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen kiprobalom:):):)
2010. febr. 8. 05:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Na most felejtsd el, az este 6 után semmit dolgot. Ha te mondjuk 11kor fekszel le,akkor nyugodtan ehetsz 6 után is fehérjedús ételeket. Csak szénhidrátot ne. Ha 6 után nem eszel, akkor a szervezet azt már koplalásnak éli meg. És a reggeliből többet raktároz. Nem szabad ilyen sokáig üresen hagyni a gyomrot. Ha nem kívánsz fehérjét, egyél zöldséget, gyümölcsöt, salátát. A lényeg,hogy lefekvés előtt már 2-3 órával ne egyél. Én speciel éjfélnél hamarabb nem kerülök ágyba, szóval én 7-8 körül simán megeeszek egy kis roston csirkemellett zöldséggel. És mégis fogyok, mert sportolok sokat.

A kenyeret délelőtt edd. Nem szabad teljesen száműzni a szénhidrátokat, viszont igyekezz ezekből is jó fajtát enni. Vegyél teljeskiörlésű, vagy magvas rozs kenyeret. Délben is ehetsz még egy keveset, de tényleg keveset.

Egyél naponta többször. Felgyorsítja az anyagcserét is, és nem leszel farkaséhes, mert két étkezés között nem sok idő telik el. Igyál sok folyadékot. Természetesen ne üdítőt. És tessék mozogni. Heti 3x legalább 1 órát. Ez lehet futás, torna dvd, bármi.

2010. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2010. febr. 9. 03:55
 5/12 anonim ***** válasza:

30 perced biztosan van mindennap a tornara! Keljel fel elobb, vagy fekudjel le kesobb, de 30 perc nem sok ido egy nap! Szoval folytasd a tornat mindenkepp, nagyon-nagyon fontos!

Semmi edesseg, pekaru es cukros etelek-italok. Sok viz, tea (siman vagy edesitovel vagy mezzel, citrommal) es keveset egyel mindenbol. A sport viszont nagyon fontos, ugyhogy masrol mondjal le inkabb, de ne a tornarol.

2010. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem szeretném végig olvasni miket írtak eddig ne haragudj =)

Nekem a tuti tipp a zöld tea magában, ha tehetem heti 3x vagy többször napi 1,5 liter sima zöld tea, és ha van egy kis pénzed 600Ft-ért tudsz venni Wu Lond Anti- Adiposis teát ami eredi zöld tea, én most ezt iszom napi 2x 3dl és kitűnő =) emelett tudom ajánlani hogy de.11-ig bármit ehetsz persze mértékkel, ne zabáld tele magad. És láttam valami olyasmit írtak neked hogy 6 után nyugodtam ehetsz, erre ne hallgass! Ha jót akarsz ne egyél 6 után, ilyenkor már nem vagy olyan aktív mint napközben, nem égeted úgy a kalóriákat. Én 5 tagú családban élek, nekem se vesznek semmi különlegességet, de zöldség, gyümölcs mindig van itthon. Ajánlom a 90 napos diétát is csak mondjuk ne 90 napig lehet az 2 hét is. 1 nap Fehérjenap : nincs különlegesség minden ami fehérje: joghurt, tej, felvágott, hús

2. nap Keményítőnap: zöldségek minden mennyiségben

3. nap szénhidrátnap: kenyérfélék stb minden ami szénhidrát

4.nap Gyümöcsnap: gyümölcs minden mennyiségben

itt csak az a fontos h mindennap délig csak gyümölcs, ebéd előtt 1 órával ne aztán ebéded és vacsorád az aznapra kitett napnak megfelelően.

Nem tudom mit próbáltál mit nem. Remélem tudtam segíteni =)

2010. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó baromságait felejtsd el. Pláne ezt a 90 napos marhaságot. Jól írta valaki, nyugodtan ehetsz 6 után is valami könnyűt. Kell is. Reggel egyél normálisan. 10 óra körül egyél valami gyümölcsöt, vagy joghurtot. Délben husit valami körettel. Ha nem zöldség a köret, hanem tészta, krumpli akkor kevesebbet egyél, de ehetsz belőle. Du. zöldség, gyümölcs uzsonnára. Vacsi, csirkemell salátávál, hal szintén salátával, vagy a sali magában. Igyál legalább napi 2-3 liter folyadékot. A zöld teától pedig ne várj csodát. Inni ihatod, de fogyni nem fogsz tőle. Sportolj legalább heti 3x min. egy órát. Ha ezt betartod, tartósan fogsz fogyni.
2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem eredeti zöld tea bevált, amin fel van tüntetve h tényleg eredeti, filteres zöld teáktól tényleg ne várjunk semmit. Eredetit én 3 napja használom, 1 kiló lement és nem mozogtam mellette semmit, meg ettem mindent amit láttam =)
2010. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én eredetit iszom. Elég jó minőségűt, de nekem ettől fél kg sem ment le.
2010. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyél, ne egyél ezt.


Szegényt jól összezavartátok.

Ha már ennyire tudjátok, miért nem indokoljátok meg neki alaposan, hogy lássa a különbséget.

Már magam sem értem, mindig ez keserít el. Mindenki mást mond.

2010. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!