Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, amitől nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, amitől nem hízok tovább?

Figyelt kérdés
Tri-regolt szedtem. Az első pár hónap alatt 12 azaz tizenkettő kilót szedtem fel. Holott azelőtt, ha egy ültő helyemben megettem egy tepsi süteményt, akkor sem híztam egy dekát sem. Maradt az 50 kilóm. Mielőtt elmennék az orvoshoz, szeretném kérdezni tőletek, hogy ez abszolút egyénfüggő, hogy kinek mit indít el a fogamzásgátló? Olyan kellene nekem, amitől nem hízom tovább. Mert bár mióta abbahagytam a tabi szedését, megállt a súlyom 62-nél, de sajnos lejjebb sem megy...
2011. ápr. 2. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
ez a fogamzásgátlásól való hízás jó nagy kamu, minden második csaj erre fogja, a hízást. érdekes, hogy eddig egyik csajom sem hízott el a tabitól, pedig volt már jópár
2011. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óvszer. Ha akkor is hízol, akkor viszont már a kalóriabevitelt kéne csökkenteni, nem tepsi sütiket bezabálni.
2011. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

1.vsz.:

Te aztán nagyon jól tudod, hogy milyen hormonok vannak egy ilyen fog.gátló tablettában;) .

Gondolom nem ok nélkül kezdett el hízni hirtelen, miután elkezdett fog.gátló tablettát szedni..Érdekes nem.

Ja és pont megállt a súlya miután abbahagyta a tabletta szedésését. Ez is érdekes. Csak tudod még olyanok is vannak, akik befejezik a tabletta szedését, gyereknemzés céljából és erre évekig küszködnek ,mire meglesz a gyerek. CSak ennyit a fog.gátló tabletták többségéről.


Szerintem menj el orvoshoz, és irattass fel mást. Sajnos nem tudom melyik lenne a jó, lehet még arra is másképp reagálna a szervezeted:S.

2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Az első egy tudatlan bunkó, ne foglalkozz vele. Ugyanis kedves első, a hormonok miatt igenis könnyen el lehet hízni. A te csajaid nem ilyenek voltak, hát gratulálok, biztosan nagyon boldog életed van. Azért ilyen esetben hirtelen 12 kilót felszedni nem a csokitól van, hidd el.

A tri-regol egy régi vacak, magas hormontartalommal, amennyire én tudom. Főleg 50kilósan nem tudom melyik orvos írta fel neked, de nem a barátod. Ez nem egy olyan dolog, amin érdemes spórolni, sajnos a modernebb és jobb gyógyszerek drágábbak, én is eléggé a fogamat szívva hagyok ott 3havonta 7ezret a patikában, de egy éve szedem, és ezalatt jelentősebb mellékhatások se jöttek elő, valamint a súlyom is csak a szokásos +/- 2 kilóval ingadozik. :D Én Volinát szedek, elvileg vízhajtó is van benne, de az újjabbakban talán mind. Menj vissza az orvoshoz, mert ezt a hormonszintet amúgy se árt helyrerakni.

2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
első én 15 kg-ot híztam mellette változatlan életmóddal, abbahagytam és 3 hét alatt -8 kg már lent is volt, azóta sem szedek másikat
2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem symiciát írt fel a doki. Azt mondta ez új és elvileg úgy van tervezve, hogy ne hízhass tőle. Ha gondolod...
2011. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha vki hajlamos rá, akkor valószínűleg mindegyiktől hízni fog. Talán más megoldást kellene keresned.
2011. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én direkt ezt kértem,hogy tudjak picit hízni mert az mit előtte szedtem nem sefített semmit.De sajna ezse.Az 1 dolog,hogy többet eszek de a kilok nem jönnek.Ez szervezettől függ kinek mi a jó!Én elfogadnám azt a pár kilot,165/55 vagyok de jobb lenne ha a mérleg többet mutatna.ha valaki tud adni valami tuti jó hizási tipett kérem irjon.
2011. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Egyél össze-vissza mindent. Megállás nélkül nasizz, egyél. Bár nem akarlak elkeseríteni, de ha ez van a génjeidben akkor soha a büdös életben nem fogsz meghízni. Van egy ismim ő annyit zabál h ha nem látom, nem hiszem el neki, és mégis olyan mint a hurkapálca.
2011. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a védőbeszédet! Nem is értem kedves első válaszadó, mit keresel ennél a kérdésnél. Olyan embereknek szántam a kérdésemet, akik hozzám hasonlóan fog.gátló tablettát szednek/szedtek, mert a tapasztalataikra voltam kíváncsi. Ha pedig kedves válaszadó, te is szedted, akkor a véleményedet írd le, melyiket lenne legérdemesebb szednem. Az biztos jóféle, amit te szedsz, ha a tabitól való elhízást kamunak titulálod. Nagyokos.

A többieknek nagyon szépen köszönöm!

2011. ápr. 7. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!