Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek volt már kisebb/nagyobb...

Nektek volt már kisebb/nagyobb sérüléseitek eddig amit edzésen csináltatok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok.

(gondolok itt izomszakadásra, ízület szétcseszésre, akármilyen balesetre edzés közben a teremben)


Nekem múlthéten volt olyan, hogy börtön tolódzkodás közben (két 20kg ost raktam magamra) a két 20kg os súlytárcsa közé kicseszettül oda csíptem a hasfalam:D.

Mára már el is tűnt a nyoma pedig elég sexi csík volt ott az alsó hasamon.:D

Ez igaz elég kis dolog de fájt rendesen:D



2016. jún. 8. 21:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

21 vagyok, 6 éve edzek súlyzósan. Régen kézilabdás voltam. Ezeknek a nagyrésze már okés. Gyengék a kötőszöveteim.

A sérv néha kizáródik, a bal karom és vállam nehezebben fejlődik, meg nem futhatok töktésen stb mert kifordul a bokám. Kb ennyi amire mindig figyelnem kell. Ízületi kopások/gyulladások elég jól rendbejöttek.

2016. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Te mit csinálsz béka?:DD


Valakinek izomszakadás?

2016. jún. 9. 07:02
 23/32 A kérdező kommentje:
Dikk es egyszerre valaszolunk.
2016. jún. 9. 07:02
 24/32 A kérdező kommentje:
Mármint nem láttam.
2016. jún. 9. 07:03
 25/32 anonim ***** válasza:
Olvasom itt a sok gerinc/derék problémát, srácok ehhez a sporthoz hozzá tartozik a manuál terapeuta, a profik is eljárnak, ne szégyellősködjetek, nem hülyeség...
2016. jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ezért írom, hogy alap a bemelegítés nyújtás mobilizáció, SMR, helyes kivitelezés, masszázs stb. :D

Gyorsabban lehet erősödni mint amit a kötőszövetek, ízületek elbírnak.

2016. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha fekvenyomásnál valaki válla sérül,akkor megoldás lehet,hogy havonta csak 5kg emel a szérián,és ha így is,akkor még lassabban emel?
2016. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Cortez max-szot nézett guggolásban. Nem ment ki neki, és mikor hátra dobta, rám esett a súly... (szerencse, hogy csak a rúd volt.)
2016. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 EmiEmii ***** válasza:

Még anno valamiért nem ment a merev lábas felhúzás rendesen, vagy nem tudom, de mindig sikerült meghúznom vele a combhajlítómat. Egyszer annyira, hogy valamelyik lábamat egyszerűen nem tudtam behajlítani egyáltalán, szóval már a járásom is vicces volt.

Ez kb egy hétig fennállt, és közben beteg is lettem. Már mindenki aludt, én pedig szépen öleltem a vécékagylót. Miután kijött aminek ki kellett, egyszerűen nem tudtam felállni a földről. Percekig ültem a földön, aztán valahogy felkúsztam a csempén. Azóta is anyáék szemére vetem, hogy így foglalkoznak a beteg, sérült gyerekükkel:D Így utólag azért vicces, de nem élném át mégegyszer:D

2016. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igaz, ez nem velem történt meg, de azért leírom :D

Haverom egyik nap kicsit másnaposan bejött, mert nagyon szívén viselte az edzést és nem szerette volna kihagyni azt az egy alkalmat. 70kg-val nyomott fekve, és amikor próbálta visszarakni a rúdnak csak az egyik vége került a helyére. Elengedte, mintha minden jó lenne, a rúd rázuhant az arcára és betörte az orrát, meg egy pár hónapig lehetett látni az arcán egy zúzódást.

2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!