Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek volt már kisebb/nagyobb...

Nektek volt már kisebb/nagyobb sérüléseitek eddig amit edzésen csináltatok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok.

(gondolok itt izomszakadásra, ízület szétcseszésre, akármilyen balesetre edzés közben a teremben)


Nekem múlthéten volt olyan, hogy börtön tolódzkodás közben (két 20kg ost raktam magamra) a két 20kg os súlytárcsa közé kicseszettül oda csíptem a hasfalam:D.

Mára már el is tűnt a nyoma pedig elég sexi csík volt ott az alsó hasamon.:D

Ez igaz elég kis dolog de fájt rendesen:D



2016. jún. 8. 21:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Egyszer annyira eltúloztam az ülve vádlizást, hogy utána szó szerint alig tudtam járni 3 napig.
2016. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Az a jó:D
2016. jún. 8. 22:00
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Most is van vagy 3 sérülésem, de az a vicc hogy kb. egyikről se a súlyzós edzés tehet, inkább amiatt nem nagyon gyógyul. De nem bírok 2-3 hetet kihagyni. Ez az én hülyeségem.
2016. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Mellhártyagyulladásnál (kb4 hónapja volt) én is elmentem edzeni.

Leszartam mindenkit leakartam edzeni és kemény is volt természetesen:D.

Meggyógyultam 1 hét alatt.

EGY MUTÁNSOK VAGYUNK BAASZKII.

2016. jún. 8. 22:09
 15/32 Kerze ***** válasza:
2x kiugrott a vállam, egyszer volt csontrhártyagyulladásom szintén a vállamban. Ezen kívül semmi. Más sportban szerintem sokkal több sérülés van.
2016. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Hasi sérv, bokaszalag végleges szakadás, gyulladt és enyhén kopott csípőízület, részlegesen szakadt bal rotátorköpeny, enyhén kopott vállízületek, alagút szindróma mindkét könyékben, húzódott térd, húzódott csukló, 2 törött ujj, törött singcsont, bokaficam, ujj ficam, húzódott és csípődött derék. Ezek jutnak eszembe hirtelen, de húzódásból ezer volt már.
2016. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

békakrokk, szabad érdeklődni mióta taposod a földet és mióta gyilkolod a súlyokat, hogy már ennyi sérülést összeszedtél?

Nekem lábazás után állt a lábamba olyan fájdalom, hogy nem tudtam megmozdulni. 1 óra telhetett el az edzés után, turmixok és egy szilárd étkezés is lement már, mindent ahogy szoktam, épp indultam zuhanyozni és léptem fel, mert van 10 cm szintkülönbség, és hírtelen belém állt olyan fájdalom, hogy azt sose felejtem el, mai napig nem tudom mi történhetett, sok volt-e a súly, túlságosan megerőltettem-e, de úgy kellett haveromnak egészen az ágyig vinni, majd 4-5 óra kellett mire lábra tudtam állni. Senkinek se kívánom ezt a kínt

2016. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én a bal térdem erőltettem meg oly annyira, hogy fél évig nem tudtam rá edzeni, szerintem izület... nem mentem orvoshoz, mert hát minek... vizesruha, jegelés volt a gyógymód és pihentetés. Amióta szedem a zselatint nem jött elő és vettem térdbandázst .
2016. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasisérvem, csak nekem még edzés előtt is volt.
2016. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

16 éves suhanc felrakott 100kg-ot a 20kg-os rúdra, hogy menőzzön a haverjának, hogy 100kg-ot ki tud nyomni, mert multkor a suliban a Pista bácsival sikerült 1* kinyomnia...

Na most gyökerünk ugye nem volt tisztában vele, hogy nem 100, hanem 120 alatt fekszik, leemelte a rudat, a jobb keze valahogy bírta, de a bal nem, az összes tárcsa leesett, az egyik pedig gurult gurult egészen a lépcsőig, ahol én éppen jöttem fel... 20 kg-os tárcsa 5 lépcsőfokról lezúgva egyenesen az éppen fellépő lábamra a lépcsőfordulóban... Lábközépcsont törés 5 helyen...

2016. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!