Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek volt már kisebb/nagyobb...

Nektek volt már kisebb/nagyobb sérüléseitek eddig amit edzésen csináltatok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok.

(gondolok itt izomszakadásra, ízület szétcseszésre, akármilyen balesetre edzés közben a teremben)


Nekem múlthéten volt olyan, hogy börtön tolódzkodás közben (két 20kg ost raktam magamra) a két 20kg os súlytárcsa közé kicseszettül oda csíptem a hasfalam:D.

Mára már el is tűnt a nyoma pedig elég sexi csík volt ott az alsó hasamon.:D

Ez igaz elég kis dolog de fájt rendesen:D



2016. jún. 8. 21:38
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
(*mert ugye az ölembe raktam a tárcsákat)
2016. jún. 8. 21:39
 2/32 anonim ***** válasza:
Csigás letolásnál belehasított a herémbe. Fingom sincs miért. Talán sok volt a súly.
2016. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90°-os padon vállból nyomásnál a hátam meghúzódott és abba kellett hagynom, 2 napra rá jó lett, nem tudom miért történt a dolog, de akkor menni alig bírtam.
2016. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Felhúzást görbe háttal csináltam és 2 hétig úgy fájt a derekam.. Arról nem is beszélve, hogy a fájdalomtól úgy sétáltam, mint aki befosott.
2016. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Le van maradva a vállam... Ezért betettem még egy gyakorlatot egy másik edzésnapra.

Közben kiderült, hogy túl kötött is. Erre minden második nap csináltam két gumiszalagos gyakorlatot. Szóval kicsit túlerőltettem, és begyulladt a jobb oldalon az ízület. :/

2016. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nagyobb még nem volt, legalábbis bizonytalan, mert most valami gáz van a derekamnál. Ha nem javul, akkor bizonyára valami nagyobb gond lesz.
2016. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
izomhúzódás heresérv bordatörés állig huzzásnál meg túl huzztam és jól állon vertem magam
2016. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Szergej55 ***** válasza:
Igazi gyúrós balesetem volt: pár éve meghúztam a bal vállamat scott pados bicepszezéskor. :D
2016. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Izomszakadás az (legnagyobb)igazi gyúrós baleset:D.

Bár nem akarok olyat:DD

2016. jún. 8. 21:56
 10/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk akkor lehet lőttek a testépítésnek.

Inkább csak vicceltem:D.

2016. jún. 8. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!