Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idegig lehet ugyanazt...

Mennyi idegig lehet ugyanazt az edzéstervet, gyakorlatokat csinálni?

Figyelt kérdés
Minden edzésen lehet ugyanazokat a gyakorlatokat? És edzéstervet mennyi idő után célszerű váltani?
2016. máj. 31. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó edzésterv olyan, hogy két egymást követő edzésed sosem ugyanolyan. Váltogasd mindig a gyakorlatokat, a gyakorlat végzésének tempóját, az edzés intenzitását, az ismétlések számát, stb-stb.
2016. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
ez jó nagy hülyeség, amit az utolsó ir. mindig ugyan azokat a gyakorlatokat csináld, hogy beleerősödj, és hogy jól megtanuld. a terhelés és az ismétlésszámot se váltogassad, mindig 4 max 8 legyen, és nagy súllyal dolgozz, relative szabályosan. akármeddig lehet ugyanazt a gyakorlatot végezni. az izom nem tudja hogy most evezel vagy T-padozol, csak terhelődik, ennyi.
2016. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha fogalmad sincs az edzésről, minek írsz?
2016. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
kicsoda? én? :)))
2016. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell váltogatni a gyakorlatokat. Az első nem ért hozzá. Lehet egyes gyakorlatok helyett másikat betenni, de nem kell mindig cserélgetni és főleg nem minden edzésen. Vannak olyan alapgyakorlatok amiket mindig végzek, baromság lenne kihagyni ezeket. Nézd meg pl az egyik legjobb tervet, az icf 5x5-öt. Ott sem cserélgetnek mindent, hanem maradnak az alapok. Ennyi.
2016. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem értem miért akarja túlbonyolitani mindenki az edzést...
2016. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Írtam én azt, hogy minden gyakorlatot váltogass? És honnan tudod, hogy mi a legjobb edzésterv, ha köztudott, hogy nincsen legjobb, mindenkinek más jön be? És abba miért nem kötsz bele, hogy "ugyanazokat kell erőltetni, hogy beleerősödj a gyakorlatba"? Az talán nem hülyeség?

Hagyjuk már...

2016. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Cortez70 ***** válasza:
8%
Egyik legjobb tervet írtam kiskancsó, nem legjobbat. Rengeteg emberek bevált azért írtam kisgyerek! Nem kell alapgyakorlatokat cserélgetni!
2016. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Miért kell beszólni egyből, miért nem tudsz normális hangvételben írni?

"Legjobb", érted a szó jelentését? Lenne több legjobb? Nincs.

Miért másba kell állandóan belekötni?

2016. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egy pár hónapig ilyenek ontották az igét, mint az első. Akkor volt ez minden kérdésnél, hogy hetente cserélgesse szerencsétlen kérdező az edzéstervet. Én az alapgyakorlatokat meg sosem hagynám ki.
2016. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!