Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosol hogy lehetnek...

Az orvosol hogy lehetnek ilyen buták?

Figyelt kérdés

Voltam apámmal orvosnál, és mondtam hogy edzek és az orvos kérdezte:"de ugye nem szedsz proteint"? Mondom neki hogy de szedek

Azt mondta hogy azért van mindenkivel baj hogy szív infarktust kapnak meg tönkreteszi az ereket és úgyis csak felfúj..erre én nagyon megszeppentem és nem tudtam neki behúzni egy nagyot :(

15 éves vagyok, eddig szedtem tejsavó fehérjét + vitamin, ch.

Apám eddig se szerette hogy ezeket szedem de mostmár végképp megtiltotta. Még van 3 évem, utána már én döntök.


Az orvosok hogy lehetnek ilyen buták?



2016. máj. 24. 16:25
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Darwin büszke lenne rád! :D Folytasd csak ezt az évmilliárdos hagyományt!
2016. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
24%

Nekem nem szokásom az ilyenekhez hozzászólni, de szeretném elmondani, hogy jelenleg egy fél orvosi kar szórakozik a kérdéseden. :D (Csak a sajátomról tudom, lehet több is.)

Valami tisztázzunk.. Az orvosi olyan töménységű információt vár el tőlünk, hogy megjegyezzünk, hogy az kissé lassan már a lehetetlen határás súrolja néhány esetben, és ez még csak az egyetem, a tanulás kezdete. Az orvostudomány nem olyasmi amit egy ember meg tud tanulni. Már az is nagyon jó, ha az adott orvos a saját szakirányában majdhogynem mindent tud (mert mindent sose lehet).

Igen mi is sok káros szenvedéllyel élünk együtt nap mint nap, de ez részben az egyetemen kezdődik, amikor alig alszunk valamit, amikor tele van a vizsgaidőszakunk 5-6 vizsgával, amikre darabonként kell egy-egy párszáz oldalas könyv minden betűje, és az ember vért ízzad, h ne csússzon, mert a félévente milliós nagyságrendere rúgó tandíjjat senki se tudja fizetni, részben pedig a későbbi felelősség okozza ami a vállunkra kerül.

Az orvosok nem hülyék. Tályékozódj rendesen a témában, olvass utánna, ne csak a médiára és szakértelmet nélkülöző emberekre hallgass, akik nyílván neked fognak igazat adni, mivel ők is ugyan abban a helyzetben vannak, mint te.

Az előző orvostanhallgató védelmére kelvén pedig annyit szeretnék mondani, hogy nyílván nem fog neked pontos adalékanyagokat és mennyiségeket mondani, te se mondtad meg neki a készítmény nevét, hogy is tehetné akkor..

Ha meg is mondanád, akkor se fogja fejből mondani, mert nincs az az isten, hogy valaki minden területről mindent tudjon, viszont könyvből ki tudja keresni, mert valószívűleg színvonalas képzést kapott.

Nem lesz minden orvos egy zseni, ez természetes, de azért nem kéne azt mondani, hogy egy orvos se tud semmit, mert nem vagy a közelében sem annak, amit ők tesznek, te vagy az, aki nem ért meg semmit se abból, ami egy korházban folyik. Az hogy nem ezt állítod, és úgy teszel, mintha mindent tudnál, csak ennek a bizonyítéka, hiszen az ember minnél többet tud, annál jobban rájön, hogy valójában mennyire semmit.

Végezetképpen még azt tenném hozzá, hogy nem kell az orvosok tanácsát megfogadni, nem kötelező, nem is kell elmenni hozzájuk, de akkor sírni se kell, meg csodát elvárni, ha már meg van a baj. Igazából ez a látásmód a természetes szelekció egy kiváló mintapéldánya, nem kell aggódni a természet évmilliárdok óta ezt műveli.

Tisztelettel, a második orvostanhallgató, aki válaszol a kérdésedre..

2016. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 kovpet ***** válasza:
48%

"Tályékozódj" "olvass utánna"


Ha te orvostanhallgató vagy, akkor nagyon nagy a baj.

Inkább segédmunkásnak tűnsz.


"Az előző orvostanhallgató védelmére kelvén pedig annyit szeretnék mondani, hogy nyílván nem fog neked pontos adalékanyagokat és mennyiségeket mondani, te se mondtad meg neki a készítmény nevét, hogy is tehetné akkor.. "


Ő állított valamit. De csak úgy, a semmi alapján, homályosan. Támassza alá az állítását vagy maradjon csendben.

2016. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Kvára érdekes, hogy az nem zavar titeket, hogy emberek milliói gyakorlatilag függők, betegednek meg és teszik tönkre az egészségüket a finomított cukorral, ami majdnem mindenhol jelen van. És nektek az a legnagyobb nyomorotok, hogy a protein porok ellen kampányoljatok izomból. Rohadt hipokrita szemét kuruzsló banda vagytok mind (tisztelet a csekély kivételnek).
2016. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Nyugodt lehetsz, hogy a függők és azok akik túl sok cukrot fogyasztanak ugyaúgy megkapják az orvosi tanácsokat, hogy nem így kéne élniük. A betegek meg miért ne érdekelnének minket? Azért választottuk ezt a hivatást, mert velük szeretnénk foglalkozni, törődni.

Az ember pedig azért függő, mert hiába tudja, hogy a függésének a tárgya számára rossz, nem tud lemondani róla. Az orvos is tudja ezt, tisztában van a kockázattal, de ő is ember.

Ami meg a helyesírásomat ítéli, tudtam, hogy valaki bele fog kötni. XD De semmi baj, grammar nazikra is szüksége van a világnak. :D Ez sose volt az erősségem, de hééé!! Orvos leszek, nem irodalmár! :D

Visszaolvastam viszont az írásomat, és kifejezetten csalódott vagyok.. Nem vettél minden hibát észre! :O

Sebaj, majd legközelebb :D

2016. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%

"nem tud lemondani róla"


Mert egy gyenge szar. Az ilyet nem sajnálom.


Majd ha nem a gyógyszeripart kiszolgáló pincsikutyák lesztek és tényleg törődtök is az emberekkel, nem csak futószalagon toljátok őket, a betegséget akarjátok kezelni és nem a tüneteket, ha csak abba pofáztok bele ami ténylegesen a szakterületetek és értetek is hozzá, akkor majd esetleg lesz súlya a szavaidnak. Ezért megyek én kizárólag maszek orvoshoz, mert sajnos annyira haza lett vágva az egészségügy, hogy csak ez a rakás fos ücsörög ott, aki túl szar volt ahhoz, hogy külföldre menjen, vagy kizárólag magánpraxisból éljen. Ez nem csak a te hibátok, de attól még nem változtat a tényen, hogy csak ripacskodó prolik vagytok ha ez a téma szóba kerül, hiába a diploma, semmivel nem tudjátok alátámasztani a baromságaitokat, hibás ok-okozatokat, demagóg teóriákat kreáltok. És még te beszélsz nekem médiáról? Pont, hogy te jössz ugyanarról a sötét oldalról amit azok képviselnek.

2016. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%
De most srácok, csak szerintem fake ez az orvostanhallgatós komment? "Az előző orvostanhallgató védelmére kelvén" "Tisztelettel, a második orvostanhallgató, aki válaszol a kérdésedre.." Persze, gondolom az csupán tiszta véletlen, hogy a #13/14-es válaszolónak, és a #22-esnek ugyanannyi a százaléka..:DDd
2016. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 kovpet ***** válasza:
Persze hogy kamu, egy orvos az értelmiségi. Humán értelmiség, ráadásul. Így meg egy fogatlan alkesz segédmunkás ír és nem egy értelmiségi polgár.
2016. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!