Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A rally tényleg a szegények...

A rally tényleg a szegények és a buták sportja?

Figyelt kérdés
Én szeretem a rallyt nagyon de egyik haverom azt mondta hogy az a buták és csórók sportja akiknek az is nehézéget okoz hogy ha egyszerre egynél több autó van a pályán meg az ilyen tuning ladás csóróknak van ez kitalálva? Igaz ez?

2014. jan. 23. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Indulj ki abból, hogy sokkal olcsóbb mint a foci. Tehát valószínűleg igen, tényleg szegények és buták sportja.


nem tudok ennél ironikusabb lenni.

2014. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ezt az irónia izét sose vágom szal hanyagollyad lécci.
2014. jan. 23. 14:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

De helyesen írni se tudsz.

Azt próbálta elmondani, hogy pont nem a buták, és a szegények sportja...

2014. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor meg kiké?
2014. jan. 23. 14:26
 5/23 anonim ***** válasza:
Tudatlan okostojás a haverod. Még a tuning ladásnak is jócskán pénzébe kerül a hobbija.
2014. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Eleve mi az hogy szegények/buták sportja? Milyen baromság már ez a skatulyázás is?


Nincs hülyéknek való sport, én ilyennek tartom a focit mert nem bírom, de értelmiségiek is vannak hobbi futballisták között, nincs olyan hogy értelmiségi sport vagy szegények/buták sportja.


Jó, én is mondom néha hogy a kocogás nem egy szellemi sport (de nagyon jól tudom, hogy csomó értelmiségi ember jár kocogni) én ezt inkább utalásként mondom olyanoknak, akiknek kellene valami komplexebb, fejlesztőbb hatású edzés is.


De egy edzést/sportot legfeljebb az anyagi költségei alapján lehet beskatulyázni. Minden technikai sport drága.. nyilvánvaló, hogy nem rallyzhat akárki. De gazdag ember is focizhat, holott kb. semmi pénz nem kell hozzá.


Meg a szurkolótábor, az is olyan, hogy intelligenciához semmi köze. Küzdősportot és footballt kedvelők között is vannak nagyon értelmes és elég sötét emberek is. Maguk a sportolók között is.


Ilyen hülye beskatulyázásokat nem kell komolyan venni, ennyi.

2014. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ő izé elég lett volna annyi hogy tényleg azok
2014. jan. 23. 15:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Mik azok?
2014. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán ritka nagy fogyatékos vagy... még ha komolyan is mondta a haverod, akkor is: egy vfts ladában pl milliók vannak. Meg miért lenne a buták sportja? Bár, ha ezzel rád célzott a haverod, nem sokat lőtt mellé, sugárzik rólad az értelem hiánya
2014. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké hogy egylada belefáj pár milkóba de haverom mondja hogy neki an agybátyja a magyar gyorsaságiban nyomja az ő autója egy bénácska autó mégis több mi nt 10 milliót ér. Azért a csórók sportja a rali mert csak azok mennek oda akinek nincs pénze igazi versenyzésre. Hát nem tom sztem lehet hogy mégis neki van igaza.
2014. jan. 24. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!