Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosol hogy lehetnek...

Az orvosol hogy lehetnek ilyen buták?

Figyelt kérdés

Voltam apámmal orvosnál, és mondtam hogy edzek és az orvos kérdezte:"de ugye nem szedsz proteint"? Mondom neki hogy de szedek

Azt mondta hogy azért van mindenkivel baj hogy szív infarktust kapnak meg tönkreteszi az ereket és úgyis csak felfúj..erre én nagyon megszeppentem és nem tudtam neki behúzni egy nagyot :(

15 éves vagyok, eddig szedtem tejsavó fehérjét + vitamin, ch.

Apám eddig se szerette hogy ezeket szedem de mostmár végképp megtiltotta. Még van 3 évem, utána már én döntök.


Az orvosok hogy lehetnek ilyen buták?



2016. máj. 24. 16:25
1 2 3
 1/28 Kerze ***** válasza:
79%

Még jó hogy nem vertél neki egyet, még ráfogta volna hogy agresszív is leszel az ilyen fehérjeporoktól :D

Amúgy, ez van. Próbálj meg többet enni, hogy kajából fedezd a fehérje és szénhidrát szükségleted. Eszel 4 tojással meg zabbal többet mondjuk.

2016. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
ők is átlagemberek, 90% nulla tudással. orvosok nagy része ugyanúgy dohányzik, iszik, egészségtelenül étkezik. szerinted mennyire értenek hozzá?
2016. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2%

Az orvosok többet értenek hizzá, mint egy-egy izomagyú lény. Azokat, akik ezektöl késöbb betegek lesznek, az orvosok kezelik és látják, hogy milyen károkat okoz a szervezetben - csak nem azonnal, hanem 5-10-15 év múlva. Viszont akkor már nem lehet segíteni, csak a szenvedést kicsit enyhíteni.


Az meg, hogy valaki dohányzik, iszik, az nem azt jelenti, hoyg szerinte egészséges, hanem hogy rászokott és nem tud leszokni róla. De ettöl még tisztában van a kockázattal.

2016. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Az a lényeg, hogy a több tonna gyógyszer amit az emberekbe tolnak folyamatosan és hogy nem a betegséget kezelik, hanem a tüneteket az nagyon okos és etikus dolog.


[link]

2016. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Tojásproteint kellett volna mondanod.Az ellen nem lehet érveket felhozni,mert még egy laikus is ismeri,eszik tojást.A koleszterines baromság az egyetlen buta érv a tojás ellen,de a porított változat a fehérje részéből készül.Ebből meg adódik,hogy te ugyanolyan se/gghülye vagy mint az orvos,mert ezt nem tudtad és megvédeni az álláspontodat sem tudtad.A fater téma pedig annyi,hogy kérsz napi egy doboz tojást amit lefőzöl,hámozol,aztán edzés után tömöd abba az ostoba fejedbe és ugyanott leszel ahol a tejsavóval voltál,csak drágábban.Gondolom a faternál nem tiltólistás a tojás.
2016. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Tény, hogy csak táplálékról beszélünk, ezt a forgalmazók is leírják.

Aki meg nem ezen a véleményen van, az azt állítja akkor, hogy illegális dolgok vannak a háttérben, mert a tejavó ugye magában csak egy táplálék. Logikus.

De ennek mi értelme lenne?

Táplálékkiegészítőként van forgalmazva, tudatják veled, hogy ezzel csak az étrendedet egészíted ki, nem vársz tőle csodát. Logikátlan ez az egész.

2016. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
csak tájékozatlanok. Bár van egy sanda gyanúm, hogy a gyógyszerlobbi kiszolgálói, és tudatosan helyezkednek erre az álláspontra.
2016. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%

én már nagyon sok orvossal találkoztam, meg olvastam itt, miket mondtak embereknek az orvosok.

Amíg gyógyszert kell felírni,addig nagyon kedvesek, amint, bármi sport lenne a hasznos, elhajtják.

A természetgyógyász ki van plakátolva előtte persze.

Ez az a szintű pitiánerkedés, mint amit az mlm-es csinál 100ft-ért. Segget csinál a szájából, már reflexszerűen.

Csak az orvos azért csinálja, mert a beteg emberekből él meg.

2016. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 kovpet ***** válasza:
Azt nem mondta, hogy pontosan melyik "hatóanyag" okoz ilyen ártalmakat?
2016. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Legközelebb csináld ezt: MIVAN negatív? Aztán tsssss szökik a málna.
2016. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!