Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok mondták már hogy buták...

Rátok mondták már hogy buták vagytok, nem viccből hanem teljesen komolyan?

Figyelt kérdés
Ki mondta, mikor és miért ?
2016. máj. 15. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

itt a gyakorin rendszeresen, csak úgy, illetve az életben is szinte folyamatosan.

Azért, mert buta vagyok, és folyamatosan hülyeségeket beszélek.

De evvel csak azért érik el, hogy egyre zajosabb vagyok, és erőszakos, meg okoskodok folyton.

2016. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy a munkahelyemen is rendszeresen butának néznek. De egyáltalán nem érdekel, mert tudom hogy félreismernek és azt is tudom hogy miért. De egyszerűen nincs energiám széllel szemben harcolni, pláne, hogy a munkámat jól elvégzem és nincs ez nyíltan kimondva.

Nem kenyerem a kavarás.

Viszont egy lánynak már tudtam segíteni, aki tényleg adott pillanatban buta volt.

2016. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen, egy fiú pár hete aki iránt ráadásul érzek is valamit... De azóta rájöttem, hogy tényleg az vagyok, vagyis sokkal inkább már hallom mit beszélek...
2016. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Butáztak már le. Egy olyan ember, aki a saját szánni való szerencsétlenségén így akart felülkerekedni. Csak így sem sikerült neki.

Egy régi munkahelyen is, amikor a kolléganők sárgultak az irigységtől. A szőke hajammal cikiztek a hátam mögött, csak mert jobban tetszettem a férfiaknak mint ők.

2016. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem butának, hanem konkrétan hülyének nevezett a középiskolás osztályfőnököm (aki a matektanárom is volt egyben) és azt mondta, hogy el kéne gondolkodnom azon, hogy ott van-e egyáltalán a helyem... lehet, hogy inkább kisegítőbe kéne mennem...


Volt ez olyan 12-13 éve, azóta lediplomáztam és mérnök lett belőlem, mellette két idegennyelven is beszélek, amiről szintén van papírom.

2016. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sokszor sokféle ember, meg az ellenkezőjét is
2016. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem a saját családtagjaim, osztálytársaim, meg még néhány tanárom is hülyének tartanak...De én nem értem, miért, szerintem nem vagyok buta, csak másképp gondolkodok, mint mások. Érdekes egyébként, hogy ezen az oldalon pl. sokat szoktam beszélgetni, leginkább 25-30 éves emberekkel és akikkel eddig huzamosabb ideig beszéltem, mind azt mondták, milyen értelmes, okos vagyok, meg milyen egyedi gondolataim vannak :D Szóval szerintem ha valaki butának gondol, az azért van, mert nem ismer eléggé. Bár az is igaz, hogy csak kevés emberrel tudom megtalálni a közös hangot, ha valakivel semmi témánk nincs, nem csoda, ha nem tudjuk igazán megismerni a másikat. :/

18L

2016. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamra szoktam elég gyakran,mert a munkatársaim elég sokszor kikérik a véleményem bizonyos témákban,hogy segítsek.

segítek és ilyenkor mondják,hogy milyen okos vagyok.

erre én meg mondom,hogy a fenéket,ha tényleg okos lennék,akkor nem itt szopnám veletek együtt a fa-szt,ugyanolyat buta vagyok mint ti.

2016. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szokták mondani és keményebbet is, de mivel igazuk van, nem vitatom. Legalább ennyi örömük legyen:)
2016. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolytalan, alpári, tényleg buta emberektől sokféle negatív megjegyzést kaptam már. Buta, hülye, csicska, nyomi, f@**fej...stb. De az a helyzet, hogy az ő véleményük nem számít, amíg a valóban okos, értelmes, bölcs emberek okosnak tartanak.

Nem mindegy ki mondja és miért. :) A hülyéknek más az értékrendje, mint az intelligensebb embereknek. Tőlük akkor is megkaphatod, hogy buta vagy, ha nem szteroidozol, vagy nem hiszel semmilyen istenben. Szóval teljesen eltorzult világképük van.

2016. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!