Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez irigység vagy az emberek...

Ez irigység vagy az emberek tényleg ilyen buták?

Figyelt kérdés
Legalább 1 ember mindennap meg szól engem mert hogy iszom a fehérjét(Felfúj, vízmegkötő szar, a szokásos buta semmit hozzá nem értő ostoba szövegek..) ilyenkor el gondolkodok rajta hogy az emberek viccből mondogatják vagy ezeket halál komolyan mondják? Már le se állok velük veszekedni meg mondom, jól van legyen neked igazad, és ott áll a büszke "de beoltottam" fejjel...:D
2014. nov. 14. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért nyilvánosan iszod? Vagy miért reklámozod, hogy iszod? Ha senki nem tudna róla, nem szólnának.
2014. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem szaladok be a wc-be meginni edzés után a fehérjét..
2014. nov. 14. 20:56
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem mondod azt, hogy üdítőt iszol?
2014. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na látom te se vagy normálisabb..:D
2014. nov. 14. 20:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezért miért lennének irigyek? Irigylik tőled a fehérjét?
2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem irigység, az emberek ku*va sötétek.Magyar sajátosság hogy olyanba szólnak bele, amihez lila gőzük sincs.Amit tehetsz az a legjobb ha figyelmen kívűl hagyod, mintha nem is mondott volna semmit.

Ne foglalkozz vele, a saját lelki békéd érdekében.

2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Xyrot ***** válasza:
81%

Hát velem is ez a helyzet, kijelenthetem..az irigység és a butaság is ott van..föleg a butaság..de ne aggodj nekem is csak felfújt mű izmaim vannak a sok mocsok "protein porozástól s az ilyen izomnövelő szerektől"..:) Sőt ezek olyat is halottam már, hogy csak dísz izom ami a fehérje portól "van" :)

Aztán még én vagyok a hülye és a tudatlan mert nem tudom milyen káros ilyen szereket fogyasztani..mindenhol ez megy..de egyszerűen nem kell felvenni..egyszerűen megmondod, hogy jó majd akkor felfújt leszek de akkor is jobb mint te :D

2014. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Hát, mert tényleg hülyeség ilyen szedni/enni. Persze a reklámok agymosó hatása felülmúlhatatlan és az agymosott ember az autoszuggesztió hatására tényleg képes fanatikusan cselekedni minden józan érv ellenére is.
2014. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne titkolni?


Megfigyeltem, hogy sok embernek egy izmos ember láttán valami belső kényszerük támad mondani valamit, amitől azt hiszik, hogy ők jobbak lesznek nála, az izmos ember meg rossz. A szokatlan dolgokra pedig általános a buta sztereotípiákkal való válasz.

2014. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Lásd 21:06. Okosnak próbál tűnni, de valójában nem mondott semmi érdemit.
2014. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!